Skocz do zawartości

Żywiec - kempingi nad jeziorem.


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Darku, ośrodek o którym piszę nazywa się Eden.Kiedyś,jezdżąc jeszcze z namiotem chciałem się tam zatrzymać ale miejsca nie było,zaproponowano mi zeby następnym razem skontaktować się telefonicznie.

Eden znajduje się tuż przy jeziorze,idac od Miami Tropic do konca ulicą a potem w lewo ,za wypożyczalnią sprzętu pływającego.Jednak pod koniec maja było tam jeszcze pusto , głucho i było widać ślady jakiejśc rozbudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie pamiętam dokładnie jaka to miejscowość,chyba Zarzecze, jest to na drodze z Tresnej do Pietrzykowic Żywieckich.Byłem tam w pod koniec maja.Wtedy cennik był bardzo nie jasny.Powiedzaino mi 40 od załogi,by6łem w 2 osoby.Zapytałem czy tyle samo będe płacił za 4 osoby-właściciel stwierdził że to już coś więcej,chyba 50.Ale nie wiem czy to ma z góry ustalony czy wymyśla na miejscu.

Teren kempingu dosyć rozległy.kibelków i pryszniców niewiele ale są OK i na free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miami tropic nie ma miejsca juz na przyczepy???? nie no zenada.....a mialem ochote tam jechac

 

wyglada fajnie.

 

Koledzy zastanówcie się , z Warszawy lub Krakowa to trochę kilometrów jest, a te campingi mam pod nosem , w Międzybrodziu byłem to moje kobity stwierdziły że z przyczepą to nigdy , w Żywcu moim zdaniem to woda gorsza od Międzybrodzia , na campingu nie byłem ale ani Żywca ani Międzybrodzia nie odważyłbym się polecić , może mam za wysokie wymagania , ale radzę się zastanowić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miami tropic nie ma miejsca juz na przyczepy???? nie no zenada.....a mialem ochote tam jechac

 

wyglada fajnie.

 

Koledzy zastanówcie się , z Warszawy lub Krakowa to trochę kilometrów jest, a te campingi mam pod nosem , w Międzybrodziu byłem to moje kobity stwierdziły że z przyczepą to nigdy , w Żywcu moim zdaniem to woda gorsza od Międzybrodzia , na campingu nie byłem ale ani Żywca ani Międzybrodzia nie odważyłbym się polecić , może mam za wysokie wymagania , ale radzę się zastanowić ...

Możesz napisac co tam jest nie teges? Mnie tam wsio w razie czego moge jechac nad Soline. tez nie daleko a warunki znam. Napisz prosze czemu Ci sie żywiec nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie ktos jeszcze wybierze w 2 wekend sierpnia.

Być może nam się uda :ok:

Fajnie byłoby połazić po górach a może nawet jakąś żaglówkę zaliczyć :hop1:

Oczywiście Elka też będzie :bzik:

Bo nad Solinę na weekend dla nas trochę za daleko.... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz prosze czemu Ci sie żywiec nie podoba

 

Jeżdziłem tam na ryby , jak pisałem na campingu nie byłem , tych piaszczystych plaż nie widziałem , może woda była wyżej i ludzie leżeli na tych betonowych płytach , jeżeli chcesz popływać na łódce to czemu nie , ale zbyt wielu kąpiących się w wodzie też nie widziałem , dlaczego ?

 

Jarekkow - jeśli znasz jakies fajne miejsca w naszym rejonie - napisz proszę

 

I tu jest trudna sprawa , bo jak się mieszka blisko to ja odbieram to inaczej , dla mnie kolejka linowa na Szyndzielnie to żadna atrakcja , dla kogoś z poza Bielska to camping pod Szyndzielnią może być wspaniały ze względu na bliskość gór , choć sam teren campigu położony jest na starym cmentarzu , jak ktoś nie wie , to bez tej świadomości może wypoczywać , ja wiem więc dziękuję :niewiem:

grace Ty byłaś chyba w Brennej na Kotarzu , ja też byłem , mnie się nie podoba .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.