Skocz do zawartości

2-ga cepka dla Mandrola


Mandrol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!

 

1-sza moja cepka Hobby 420 już jest w naszych rękach od niecałego roku. Postanowiłem zacząć nieprofesjonalnie ją wynajmować (kilka dni temu została w tym temacie "rozdziewiczona" :yay: ) i pomyślałem sobie, że może kupić 2-gą za jakieś leżące na koncie "zaskórniaki". Szukam coś podobnego do naszej hobbitki ale coś młodszego i znalazłem u Klai w Bieruniu Hobby 10L (tylko 4 lata młodsza ale zawsze coś):

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-hobby-10-l

Widziałem ją tam już w styczniu i jakoś nie umie się sprzedać od tego czasu- czyżby coś było z nią nie tak albo cena po prostu za wysoka? :oslabiony: Czy ktoś z Was ją widział, oglądał? Jakieś spostrzeżenia?

 

Myślałem również o przejściu do wyższej kategorii wagowej ale tak żeby dalej zostać w 3,5T (DMC 1200) :hmm: i bazując na dobrych doświadczeniach z moją Hobby sprawdziłem ofertę stamtąd, gdzie ją pierwotnie kupiono a mianowicie w firmie Stamserwis. Znalazłem takiego TECa:

http://www.stamserwis.pl/[10].htm

Czy ktoś z szanownych koleżanek i kolegów może spojrzeć fachowym okiem, ocenić i poradzić czy coś w trawie piszczy? Może ktoś ma blisko albo po drodze do tego Odrowążka na szczegółowe oględziny? I tak szczerze- czy cena nie jest zbyt wysoka za ten rocznik?

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i spostrzeżenia!!!

Pozdrawiam- Marek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny układ WC z umywalką w hobby , Tec zbliżony do LMC, jedyna wada to pływający dach , lubi tam stać woda i robi swoje .pooglądaj dokładnie dach ,przy kominku i przy oknach .miałem podobną LMC. Ogólnie byłem z niej zadowolony ,ale problemy przyszły z dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiałem się nad tą hobby ale cena była za duża chodź na tel juz dostałem cenę do zapłaty , pamiętam ze to była przyczepa starszych ludzi którzy ją kupili jakiś czas temu u tego gościa i zostali ją tak jak by w komisie , jej nie obejmuje gwarancja taka jak piszą na stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jej nie obejmuje gwarancja taka jak piszą na stronie .

 Cytat pod ogłoszeniem: "Stan przyczepy jest bardzo dobry. Każdy sprzedawana przez nasz przyczepa, jest kompleksowo sprawdzana pod kątem:

- szczelności całej konstrukcji,

-sprawności oraz szczelności instalacji wodnej, gazowej elektrycznej.

Na każdą przyczepę udzielamy rocznej gwarancji na szczelność. Istnieje możliwość transportu."

Czyżby coś się zmieniło w tym aspekcie po 5 miesiącach oczekiwania na swojego "wybawiciela"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że temat możemy uznać za zamknięty- udało się zakupić 2-gą cepkę

 

Gratulacje i niech dobrze służy :ok:

Śliczna. Pokaż w środku

 

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-hobby-460-ufe-la-vita-veneto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Respect for you- Ty to zawsze masz wszystko obczajone w temacie :bravo:  :bravo:  :bravo:

Dziękuję za gratki- za tydzień pierwszy wyjazd z Czernica village do Sopot city- sprawdzimy jak się zachowuje na dłuższej trasie i obym nie musiał sprawdzać działania ATC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.