Skocz do zawartości

Lista chętnych na zlotową odznakę.


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy zielone światło od JanuszaS , że podesłany projekt „odpala” u niego na kompie , więc będzie mógł zacząć prace na odznaką .

Nasz JanuszekS , tradycyjnie już zajmować się będzie wykonaniem odznaki zlotowej , której wstępnym zarysem zająłem się ja wraz z juniorem i ed'em.  :)

Opieką nad finalnym efektem zajęła się Magda Spablowa – Madzik .

 

Po rozmowie z Januszem ustalono , że cena odznaki się nie zmieniła i w dalszym ciągu wynosi 10pln za sztukę.

Osoby chętne proszę o wpisanie się na listę -  nick z forum + ilość sztuk oraz wpłatę ustalonej kwoty na konto Janusza.

 

Zmieniono termin zamówień . Ewentualne zamówienia przedłużamy o tydzień , tj. do (niedzieli) 28.08.2016r.

Ten termin będzie już ostateczny ponieważ Janusz planuje wcześniej wyjechać na zlot . Niestety nie będzie miał możliwości robić odznak na kolanie w Bolkowie . :)


Dane do przelewu:

Janusz Sieprawski
38 1030 0019 0109 8530 0039 5296 ​

w tytule:

XX Zlot ,  koniecznie nick forumowy i ilość sztuk

 

post-1836-0-64672200-1463295859_thumb.png

To chyba pierwsza odznaka zlotowa dotycząca 20-ego zlotu wykonana przez Janusza .

post-1836-0-96607300-1467397546.jpg

 

 

Lista na zlotową odznakę:

1. finger - 2

2. ptaku (dron :) ) - 2

3. ed - 1

4. adje - 1

5. Lepciak - 2

6. b.b.tulipan - 1

7. Spablo1 - 1

8. 100pa - 2

9.Lucek26 - 2

10.aasp - 1

11.Janek przewodnik - 2

12.kazek99 - 1

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakby małe zainteresowanie odznaką? Ja poproszę o 1 szt. Mogę się spóźnić z zapłatą o 1 dzień bo jeszcze na wakacjach ale napewno przelew będzie :]  Ale może zdążę o czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby małe zainteresowanie odznaką? Ja poproszę o 1 szt. Mogę się spóźnić z zapłatą o 1 dzień bo jeszcze na wakacjach ale napewno przelew będzie :]  Ale może zdążę o czasie.

Nie możemy ludziom wciskać czegoś na siłę . Owszem jest to fajna pamiątka np. na kapeluszu . Mam na nim dość sporą kolekcję .

Co do zapłaty to pewnie jeden dzień nie zrobi różnicy .

Proszę jednak chętnych aby trzymali się terminu podanego w pierwszym poście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.