Skocz do zawartości

Gadki szmatki dotyczące XX Zlotu


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Deskorolkę mam ;)

Przejściówkę mam :D

Jutro do roboty i koło 15:00 może uda się jutro ruszyć - tylko te remonty na A4 i S1...i sam nie wiem którędy jechać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, poproszę o poradę dot. dojazdu z kierunku Łódź: czy za Wrocławiem lepiej jechać drogą nr 5 czy nr 3?

Czy na odcinku Wrocław-Legnica jest autostrada? Czekam na info. Widzę z fotek, że z naszych stron już niektórzy popijają zimne pifko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my się pomalutku zbieramy...mam nadzieję że w ciągu najbliższych 45min uda nam się ruszyć na ten najdłuższy w Europie parking ;)

A do celu...nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka z dojazdem bo są dwa warianty .

Jadąc od Wrocławia i zjeżdżając na węźle w Kostomłotach kierujemy się na Jelenią Górę , mijamy Strzegom i wjeżdżając do Bolkowa kierujemy się w kierunku Zielonej Góry , Legnicy . W Bolkowie pilnujemy przejazdu kolejowego przed którym skręcamy w prawo na pole kempingowe .

 

Natomiast jadący od Legnicy jadą przez Jawor , Świny i wjeżdżając do Bolkowa pilnujemy przejazdu kolejowego . W tym przypadku za przejazdem kolejowym skręcamy w lewo na pole .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.