Skocz do zawartości

Camp66 - Ściegny koło Karpacza


AngryAnia

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie Pan zadowolony, to jest fajny kemping i Śnieżkę widać.

 

Nawet zdjęcie znalazłem

I jednak zadowolony, i to bardzo. Na pewno tam wrocimy, mam nadzieje jeszcze w tym roku bo chcę spróbować zimowego przyczepowania, zobaczymy jak wyjdzie :bzik:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mówiłem że to dobry kemping. A jeszcze po sezonie to już w ogóle. Dużo było ludzi?

 

Zimowe przyczepowanie to najfajniejsza cześć przyczepowania.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję się już na ten kemp od dawna. Szkoda tylko że mam na niego taki kawał drogi. Ten widok na Śnieżkę jest świetny :)

też się czaję i mimo że mam połowę bliżej niż Ty to się wybrać nie mogę. 320km na weekend to za daleko a jak tylko znajdzie się weekend 3-5 dni to zaraz wpadają "głupie" pomysły typu Bałtyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadajcie tak o, spokojnie na tydzień jest co robić. W samym karpaczu jest kilka atrakcji, na 3-4 dni spokojnie. Dodatkowo sztolnie w okolicach wałbrzycha jakieś 60km, twierdza w kłodzku jakieś 100km. Naprawde ciekawie można tu spędzić czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się czaję i mimo że mam połowę bliżej niż Ty to się wybrać nie mogę. 320km na weekend to za daleko a jak tylko znajdzie się weekend 3-5 dni to zaraz wpadają "głupie" pomysły typu Bałtyk :)

 

bierz piątek albo poniedziałek wolny i będzie w sam raz weekend przedłużony ;)

też się czaję i mimo, że mam blisko jeszcze nie udało mi się tam zawitać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się piszę ;) dwójka naszych pociech (1.5 i 6.5l) chętnie przygarnie nowe towarzystwo do zabawy :)To kiedy zakładamy temat "Rodzinne spotkanie w Karpaczu vol1 " Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Nie ma co czekać, zakładaj temat i jakoś się ułoży albo padnie naturalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem ja tam jadę w zimie. Tylko to będzie wygladało tak że jest pogoda na sanki to pakujemy sie i jedziemy, generalnie bez wcześniejszego planowania bo nie wiadomo jak pogoda. A z tego co mówią zima ma przyjść późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w tym roku tydzień ,mieliśmy zarezerwowane stanowisko po przyjeździe okazało się źe jest zajęte ,obsługa na głowie stawała źeby nas zadowolić.Naprawdę im się udało wróciliśmy zadowoleni obsługa naprawdę mila ,a co do prysznica i skrzynkę niema się co czepiać,,,,,,Pozdrawiam

post-11486-0-44282800-1508872737_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję się już na ten kemp od dawna. Szkoda tylko że mam na niego taki kawał drogi. Ten widok na Śnieżkę jest świetny :)

 

Mamy blisko do Karpacza, więc czasem tam wpadamy na chwilkę, tak jak np. w maju 2017. Widoki z przyczepki na Śnieżkę i Karkonosze superowe, ale nasza przyczepka namiotowa w zimie to raczej nie bardzo.... :(

post-20370-0-56568600-1508873256_thumb.jpg  post-20370-0-04651000-1508873271_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.