Skocz do zawartości

Camp66 - Ściegny koło Karpacza


AngryAnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Wszystkim, podpowiedzcie proszę, którędy tam najlepiej wjechać z północy: wzdłuż rzeki czy przez miejscowość (od drogi 366)? i czy gdzieś tam w okolicy można wyskoczyć nad jakąś wodę pokąpać dzieci?

Aha, jeszcze jedno: czy my - zwykli śmiertelnicy mamy szanse pojeździć tam gdzieś na rowerach? Chodzi mi o bezpieczne ścieżki dla dzieci i w miarę niewyczynowy teren.

Dojazd taki:

post-4917-0-87113900-1500388314_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, przeczytałam chyba już wszystkie najświeższe wpisy na temat kempingów w Polce Południowej. I ciągle nie wiem gdzie pojechać na ten pierwszy wyjazd w góry, żeby dzieci poznały inny kawałek Polski... Wiem, że każdy ma inny gust i ciężko wszystkim dogodzić, ale chyba jest gdzieś jakieś miejsce, gdzie godnie można przenocować, zabawić dzieci w bezpieczny sposób a i oko nacieszyć widokiem... jakoś wyobraziłam sobie, że na taki przedłużony weekend to camp66 jest całkiem dobrą bazą wypadową: park miniatur, western city, kolejka linowa na śnieżkę, a na wieczór na rowerkach do sklepu po pamiątki... dobrze myślę czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akiss nie przesadzaj ze sporym basenem jest oczko basenowe i tyle a rower szału też nie ma tylko i wyłącznie po bardzo bliskich okolicach

Osobiście robimy na rowerach po kotlinie po około 40 km niemal po płaskim, więc mowa tylko o bliskich okolica jest naciągana. A co do basenu to dla dzieci jest wystarczający. Dorosły owszem nie popływa ale ochłody zazna.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak tam wygląda z wjazdem zimą ,późną jesienią, gdzie już nie jest tak łatwo wtargać się z cepką po śliskiej nawierzchni???Bo powiem szczerze ,że muszę się tam wybrać w tym roku

Edytowane przez BATON (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama droga do campingu od głównej drogi ma tylko jeden malutki na prawdę krótki podjazd (góreczkę) 

Właściciele/obsługa mają pickup'a 4x4 sądzę że w razie problemów na pewno pomogą się dostać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Teraz to bedę spokojniejszy z wjazdem. Tak w sumie to chcialem jechać już na wiosnę, ale mój holownik był za słaby na takie górki więc zmieniłem holownik na wiekszy i silniejszy. Teraz bedę mogł atakować wzniesienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Czy z kempingu mozna wypuscic sie na jakies szlaki pieszo? Czy tylko dojazd autem do Karpacza i z tamtad startowac w gory? Jedziemy we wrzesniu z synem 8 lat i nie zalezy nam na duzych gorach ale fajnie jakby w poblizu camp66 byly jakies pomniejsze gorki do zdobycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mapa-turystyczna.pl/

50.7931661, 15.7700908 - współrzędne Camp66

 

jak spojrzysz to bezpośrednio nie przechodzi żaden szlak ale z 8-latkiem bez problemu do tuptasz do centrum Karpacza 

z drugiej strony niestety trochę strata czasu i podjazd samochodem bliżej szlaków może byc wskazany ;)

Edytowane przez Kamil_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.