Skocz do zawartości

Pozlotowe refleksje


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wypowiadam się o zlocie, byłem na innym, tylko o atmosferze wokół i po, wysłane z telefonu

Zlot byl tylko jeden, jesli chodzi o to forum. reszta mogla byc jedynie spotami. nie myl pojęć mistrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapewniam Cię .

Twoje podsycanie do niczego tu nie prowadzi .

Nic nie podsycam, dziwi mnie tylko, że niektórzy jadą spotkać się a potem narzekają że kible były nie takie, przynajmniej ja, jak jadę na "integrację " to się integruję i cieszę ze spotkań a nie narzekam na warunki

 

Jak się spotkamy na kempingu to na pewno się dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że wybór kempingu na zlot był ustalony dużo wcześniej i ten konkretny kemping nikogo zaskoczyć nie mógł. Wszelkie uwagi odnośnie miejsca chyba powinny być przed a nie po, bo teraz to już musztarda po obiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinię na temat zlewni i kretowisk wyraził grzecznie kolega Puchatek (najstarszy znany mi zlotowicz i karawanignowiec). Nie bawił się w opluwanie.

Być może pechowo trafił w to miejsce a być może zaciągnął się w to miejsce na skutek chęci przebywania w jakimś , bliżej znanym towarzystwie.

Ja też na prośbę focusa wbiłem się w miejsce , które nie było może zbyt fortunne ale co tam. W dobrym towarzystwie posiedzę po pachy w norce kreta.

To na dzisiaj . Kto wie jak będzie jak mooooże kiedyś osiągnę tak piękny wiek jak nasz kolega Puchatek ??? Być może będę miał też inne wymagania . Może trochę pomarudzę ? :)

Póki co odpuśćmy wypominki bo Dominikowi w tym wątku o to nie chodziło .

 

PS - Puchatku , kolejny zlot będzie w takim miejscu , że kreta nie uświadczysz . Pod trawą skałka , że śledzia wbijesz na 10cm .

Już dziś Cię zapraszam choć jeszcze miejsca nie podaję . Wszystko w swoim czasie . Palniemy lufę jak w Zdworzu . Muszę powiedzieć , że wyjątkowo w Twoim towarzystwie mi ta lufa smakowała .

 

PS2 - ,Jeżeli chodzi o tematykę refleksyjną to wspomnę o takim fakcie . Na zlocie raczej nie ale była wśród nas młodzież , która trochę na gazie (nie wnikam jakim) urządziła sobie między przyczepami strzelanie z wiatrówki w stronę krzaków . Jak to jest niebezpieczne to tłumaczyć nie trzeba . Nasza reakcja , szczególnie kolegi Płatka , była szybka . Reagujmy na każdy przejaw głupoty , która może mieć skutek nieodwracalny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...to co Ty nie wiesz jak do pionu ustawić? :)

W piątek buszował przy ognisku , więc tam udało się nie dopuścić do klepania ale wszędzie mnie nie ma albo jak jestem to wolę na fleku nie reagować .

 

Moja kolejna uwaga . Kolego Brompton , możesz nie przyjeżdżać ;) tym pięknym Chrysler'kiem ?  Śni mi się po nocach . :) Pozdrawiam .

Żart oczywiście .

Eeeeeeh ... piękny jest ...

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) :)

Póki co odpuśćmy wypominki bo Dominikowi w tym wątku o to nie chodziło .

 

PS - Puchatku (...). Muszę powiedzieć , że wyjątkowo w Twoim towarzystwie mi ta lufa smakowała .

 

(...).

Nie sądzę iżby wypowiedzi przedmówców były wytykami kierowanymi pod adresem Dominika, a na pewno nie powinny takimi być. Chłopak przy załatwianiu spraw i przy obsłudze zlotu nalatał się jak pszczoła za pyłkiem i nektarem kwiatowym(potrafię to ocenić i docenić  gdyż w przeszłości wielokrotnie organizowałem i obsługiwałem duże rajdy piesze turystyki kwalifikowanej). Dominik szacun dla Ciebie.

 

Decydując się na wzięcie udziału w zlocie zawsze godzimy się na warunki jakie zastaniemy.

Formułowane po zlocie opinie i uwagi bądź przemyślenia, przynajmniej moje,traktuję jako odnośniki, mogące decydować w przyszłości o wyborze lub dyskwalifikacji kempingu jako miejsca ewentualnego pobytu wypoczynkowego/urlopowego.

 

Arku, mnie też bardzo satysfakcjonowała rozmowa z Puchatkiem, a :drink: wypity w Jego towarzystwie smakował wybornie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja kolejna uwaga . Kolego Brompton , możesz nie przyjeżdżać ;) tym pięknym Chrysler'kiem ?  Śni mi się po nocach . :) Pozdrawiam .

Żart oczywiście .

Eeeeeeh ... piękny jest ...

Przychylam się do prośby Arka. Ale jeśli już musisz przyjeżdżać tym autem, to stań bliżej nas. Nie będę musiał rowerem jeździć żeby się tym cudem nacieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.