Skocz do zawartości

Pozlotowe refleksje


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcemy Bardzo  Podziękować za wspaniałą zabawę  i super miejsce , za  fajnych Ludzi pozytywnie nastawionych na życie.A komu nie pasowało to nie nadaje się na takie zloty .My czekamy na następny.Pozdrawiamy ciepło.Pinki, :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam wasze zaangażowanie najpierw we wspólny wyjazd a teraz opluwanie się na forum, brawo, jakie to polaczkowe wysłane z telefonu

Chris , nieprzysiadalny gościu . Akurat w temacie zlotu Ty najmniej powinieneś się tu odzywać . Swoje mądrości już przedstawiłeś w innym wątku . Wystarczy .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris , nieprzysiadalny gościu . Akurat w temacie zlotu Ty najmniej powinieneś się tu odzywać . Swoje mądrości już przedstawiłeś w innym wątku . Wystarczy .

Brawo finger. :yes:  Zgadzam się z tobą w 100%. Ja jako nowy i pierwszy raz na zlocie mogę tylko dodać że zlot był świetny. :yay:​  A ludzie których nie było na zlocie nie powinni się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko , że my nic nie wiemy o tym , żeby atmosfera na zlocie była zła . Wręcz przeciwnie . Trwa wymiana poglądów i swoich spostrzeżeń po zlocie ale do złej atmosfery tutaj daleko . Mam wrażenie , że kolejny raz Ty ją chcesz wprowadzić . Nawiązałeś znów do "polaczków" . Hamuj kolego , hamuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że Chris nie masz dość . A ja Cię bardzo o to proszę abyś zaprzestał komentarzy , które łatwo przychodzą Ci za klawiaturą a pewnie gorzej by Ci wychodziły w realu , w towarzystwie tych , którzy teraz Twoje wypociny czytają  . Zapewniam Cię .

Twoje podsycanie do niczego tu nie prowadzi .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.