Skocz do zawartości

Pozlotowe refleksje


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki Koledzy,że postawiłem ten (cholowniczek)tak,że idąc do kibelka trzeba było prawie na niego wleźć,ale troszku zakopałem się przy ustawianiu cepki-z resztą po jakiego grzyba sam się tam pchałem?-w związku ze związkiem,chryslerek stanoł z brzega.Jepek byłby w tym przypadku bardziej pracowity.Bardzo serdecznie chciałbym podziękować Kolegom Forumowiczom,za pomoc i wybawienie mnie z opresj.A w ramach refleksj-utwierdziłem się w przekonaniu,że Forum Karawaningu to nie przypadkowa grupa ludzi,lecz wspierające(czasami spierające się)grono przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brompton , Ty nie przepraszaj bo to przyjemność była iść i patrzeć na to autko . Nie bez powodu Cię wołałem z przyczepy . Ot , zwyczajnie , nie sposób przejść obok niego bez odrobiny zachwytu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie lubię???  Puszczania muzyki przez radio czy kolumny na pełny gwizdek.

Argument, że nie ma jeszcze 22giej to argument niewychowanego palanta. No bo jak takiego nazwać??? Ręce opadają. :pad:

 

Zlot był udany, wielkie dzięki Dominiku, niedostatki przecież drobne mnie nie uwierały. A to o czym Adam napisał, doprowadza do szewskiej pasji. Dodam Adamie jeszcze jedno - chcesz palancie czy palantko  z rejestracją na literę W... słuchać na pełny gaz muzyki to załóż sobie słuchawki, a nie katuj dookoła wszystkich. Na dodatek ci katujący, nas kolumny postawili przy swojej przyczepie a siedzieli przy innej ponad 50m dalej. Prośba nie pomogła, a argument przecież nie ma jeszcze 22-giej. Nie tylko ręce opadają. Z niektórymi argumentami puchatka też się zgadzam, zapewne napisał o wszystko jako uwagi dla przyszłości a nie po to żeby komukolwiek dopiec a w jego towarzystwie znakomicie smakowało to co w kielonkach.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.