Skocz do zawartości

Firanki w przedsionku.


Keraj_zyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zapalonych :bzik: a przede wszystkim zapalone :ok: karawaniary, i właśnie do was mam pytanie :D . Otóż moja połowica pyta mnie jak ma w przedsionku założyć firanki :zlo: , problem niby żaden, cały haczyk w tym, że w naszym przedsionku są jakieś dziwne kedry :D w kształcie literki "u" i ni jak nie ma możliwości założenia "żabek" oczywiście takich jak w domu, nie wiem jak ten problem rozwiązać :) , a kobieta mnie coraz bardziej naciska, toż to już prawie wyjazd a ja się migam jak tylko mogę z odpowiedzią :ok: .

P O M O C Y :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz zalozone firanki w przyczepie ?

 

Przedsionka nie mam ale jezeli ten uchwyt jest w formie U, do tego konce U sa zakrzywione do srodka, to powinnien pasowac plastikowy haczyk na rolkach.. o taki

 

141727869vb.png

 

do firanki doszywa sie specjalna materialowa tasme, ktora marszczy sie firane i ktora sie zaczepia ta ten haczyk.

 

ps. tak sobie tylko mysle, bo moze chodzic o calkiem co innego. Jak nie zobaczymy to nie bedziemy wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o co koledze chodzi.Mam podobny problem,Przedsionek Dorema.Wiem nawet czego szukać

 

http://www.dorema.co.uk/details.html

 

Czy masz taką "szynę" jak na zdjęciu na dole?

Jeżeli tak,to potrzebujesz takich "żabek" jak tam są pokazane.

 

Wysłałem nawet zapytanie do Elcampu czy mają takie żabki,ale niestety mijają 2dni i bez odpowiedzi :bzik:

 

8cf7852889946d3f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o co koledze chodzi.Mam podobny problem' date='Przedsionek Dorema.Wiem nawet czego szukać[/quote']

 

 

Sowa_77 :zlo: jesteś wielki, dokładnie o to mi chodziło, tzn. :bzik: nie mnie tylko mojej kobiecie, dla mnie to może być bez firanek i zasłonek, trochę hardkoru nikomu nie zaszkodzi :ok: najważniejsze to :D w lodóweczce, a ta śmiga jak złoto :)

 

Tylko właśnie problem ze zdobyciem tego dziadostwa :D

 

Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem :D:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się,że trzeba będzie doszyć taką szynę jak pokazała Jule.

Możesz doszyć dowolną na którą znajdziesz żabki .U mnie np. w przedsionku kedra (kiedra) ma kształt odwróconej litery T .Na to nasuwa się metalowe żabki z podwójnymi rolkami .Plastikowa kedra wchodzi miedzy i pod te rolki i zasłony mocno się trzymają .Jak widać rozwiązań jest sporo –co przedsionek to inne kształty uchwytów do wieszania zasłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa_77 wpadłem na fenomenalny pomysł :zlo: , w pasmanterii można dostać tak zwane "haftki" ewentualnie takie zapięcia jak są w spodniach od garniaków, mają dziurki i zagięcie dokładnie odpowiadające naszym potrzebom, :ok: No chyba kobieta mnie będzie na rtękach nosić :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Chyba wiem o co koledze chodzi.Mam podobny problem,Przedsionek Dorema.Wiem nawet czego szukać

 

http://www.dorema.co.uk/details.html

 

Czy masz taką "szynę" jak na zdjęciu na dole?

Jeżeli tak,to potrzebujesz takich "żabek" jak tam są pokazane.

 

Wysłałem nawet zapytanie do Elcampu czy mają takie żabki,ale niestety mijają 2dni i bez odpowiedzi :ok:

 

Obrazek

 

Czy w ciągu roku coś się zmieniło ? Chodzi mi generalnie o to czy ktoś z Was orientuje się gdzie można kupić te zakichane żabki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.