Skocz do zawartości

kamper dla mieszczucha - gdzie przechowujecie go ?


bigfonu

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie - jak sobie poradzić z przechowaniem Kampera, 

nie posiadam domku ani garażu - gdzie je stawiacie na okres np zimowy,

lub kiedy ich nie używacie ? 

Opcja postawienia go przed blokiem mieszkalnym - jest kontrowersyjna

Parking? Parkingi strzeżone ? Po za miastem ? Duże garaże?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie - jak sobie poradzić z przechowaniem Kampera, 

nie posiadam domku ani garażu - gdzie je stawiacie na okres np zimowy,

lub kiedy ich nie używacie ? 

Opcja postawienia go przed blokiem mieszkalnym - jest kontrowersyjna

Parking? Parkingi strzeżone ? Po za miastem ? Duże garaże?

 

 u znajomego, u rodziny, na parkingu strzeżonym, pod firmą znajomego, w wynajętej hali itd. Wszystko kwestia środków.

 

Widuje się przyczepy i campery pod blokami, ja bym się nie odważył - zniszczenia i koszty napraw nie pozwoliłyby mi spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już od 4 lat stacjonujemy na parkingu strzeżonym oddalony od domu 1,5 km i zawsze jak potrzebujemy coś zrobić jest gdzie i blisko . i

To jest racjonalna i trafna w problem odpowiedź. Jak to wygląda u Was w miescie, ceny. Przykrywasz go plandeką? Zabezpiecza inaczej przed skutkami atmosferycznymi? Edytowane przez bigfonu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukając kampera założyłem sobie że będę trzymał go w moim garażu, więc auto musiało mieć max 275 cm wysokości. Dosyć długo szukałem, wiele aut oglądnąłem, aż w końcu kupiłem KIP-a z podnoszonym dachem. Ciekawe rozwiązanie stosowane też w przyczepach KIP-a. Spoko wchodzi do garażu jest jeszcze troszkę zapasu. 

Edytowane przez Kogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest racjonalna i trafna w problem odpowiedź.

 

to jest odpowiedź która pasuje do twojego toku myślenia , dla mnie minimum to wiata , optymalnie hala żeby mieć możliwość przewietrzenia sprzętu i podłubania 

No ale tyle płacę za przyczepę, a Wy pytacie jednak o kamper

 

miejscówka jest taka sama , sztuka się liczy , no chyba że ktoś parkuje 7 mb klocka , to i przy takiej przyczepie cene pewnie wzrośnie :]

 

ja za parking płacę 180 - parkuję to czym akurat przyjadę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja też odgrzewam temat - szukam max 3 chętnych do wspólnego wynajmu małej hali. Orientowałem się jakie są koszta i trzeba liczyć 500 - 600 PLN za miesiąc na głowę.

 

Mnie interesuje okres październik - marzec. Jako, że mam nowy sprzęt taki budżet mogę zaakceptować biorąc pod uwagę, że mam nieograniczony dostęp do auta.

 

Jeśli ktoś chce wspólnie poszukać dajcie znać na priv.

 

Znalezienie garażu czu miejsca w hali w Warszawie w pojedynkę to porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.