Skocz do zawartości

Nasza włóczęga 2016 r.


Ir & Ed

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek ty się miałeś przecież zająć córką... nie pamiętasz.

Mnie jakimś kadzidłem straszył

 

kadzidlo.jpg

 

Aaa mam pomysł. Może poprowadzimy dalej wątek jako filię zamorską tematu Na Wesoło

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dalej się podniecacie :niewiem:  Czysty wyrachowany biznes , a wy kłócicie się do kogo koleś wkleił obrazek. Trochę godności proszę Państwa.  

Na każdym forum istnieją takie sytuacje (na tym zapewne też) i trzeba się z tym pogodzić. W dzisiejszych czasach towarem jest wszystko - Wasza ciekawość i czas też.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale wiecie co..... wybierając miejsce na tegoroczne wakacje sugerowałem się jego rekomendacjami i nie wtopiłem. Było super :D

 

Wysłano z Tapatalk. Przepraszam za literówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale wiecie co..... wybierając miejsce na tegoroczne wakacje sugerowałem się jego rekomendacjami i nie wtopiłem. Było super :D

 

Wysłano z Tapatalk. Przepraszam za literówki.

Bo Ir&Ed był faktycznie w wielu miejscach tylko niekoniecznie przez ponad 4 miesiące :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat będziemy świętować złoty jubileusz "na kołach", zawsze było drogo !

Tym razem mamy dylemat, nie wiemy którą trasę wybrać w tym roku...

attachicon.gifMarszruta 1.png attachicon.gifMarszruta 2.png

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 

Złoty jubileusz na kołach :hmm:  Chyba wirtualnych :lol:  :lol:  :lol:

... Trochę godności proszę Państwa...

 

Ir&Ed wyc#ulał kilkaset jeśli nie kilka tysięcy osób które śledziło jego poczynania więc NO MERCY :nono:

Może by tak ten "Pan Biznesman" godnie się zachował i przeprosił nas Wszystkich, którym ten kit wciskał przez pół roku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look:  :look:  :look:

 

Za dużo go nie czytałem , prawie wcale  ale tym razem chciałbym coś dodać :

"Prawdziwego faceta poznać po tym jak kończy a nie jak zaczyna :] "

 

.....a w Kaliszu 36,6 !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewna, że mimo całej tej sytuacji wiele osób korzystało z jego uwag, widziałam też niejedne podziękowania. Osobiście nie czuje się przez nikogo oszukana. Czytałam Ir&Ed od czasu do czasu i choć rzeczywiście brakowało mi opisów czy zdjęć, to bez przesady, mapki dojazdowe i trasy też były przydatne :) Dobrego dnia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej się podniecacie :niewiem:  Czysty wyrachowany biznes , a wy kłócicie się do kogo koleś wkleił obrazek. Trochę godności proszę Państwa.  

Na każdym forum istnieją takie sytuacje (na tym zapewne też) i trzeba się z tym pogodzić. W dzisiejszych czasach towarem jest wszystko - Wasza ciekawość i czas też.....

 

A daj się wygadać. Co Ci przeszkadza ? Jesteś alergikiem ???   :look:  :]  :]  :-]  :-]  :-]  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Jest posucha, mało kto teraz jeździ, a Forum musi czymś żyć  :P  Widzisz, że większość ma z tego bekę, to co ludziom żałować ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak do tego podejdzie administracja forum.

 

Uważam, że nie nam jest oceniać, robić dochodzenia, szukać dowodów itp.

Sprawie przyglądaliśmy się od dłuższego czasu, dlatego że zgłaszało się do nas wielu forumowiczów którzy mieli wątpliwości co do prawdziwości wyjazdów kolegi Ir&ed'a. Sporo naszych wątpliwości budziło Warszawskie IP używane w czasie wypraw, ale trzeba mieć na uwadze że przez jakiś czas IP zgadzało się z krajem do którego kolega podróżował (IP marokańskiego nigdy nie było, jednak przez jakiś 2 tygodnie używane było hiszpańskie IP).

Sam w temacie zwróciłem koledze uwagę że użył zdjęcia z Google Maps. Prosiłem go również przez PW że jeśli go poniosło to żeby z tym skończył.

 

Na forum pojawia nam się sporo różnych informacji, wskazówek, porad - administracja nie jest w stanie weryfikować i sprawdzać tego wszystkiego. Każdy forumowicz musi być czujny, ocenić po swojemu.

 

Prywatnie uważam że jeśli ktoś musi nam imponować w taki sposób, to chyba nie miał lekkiego dzieciństwa, ma spory problem z niską samooceną i najzwyczajniej nie jest szczęśliwym człowiekiem  :oslabiony: . Można tylko współczuć, nikt i nic już tego nie zmieni szczególnie u osoby w takim wieku, miejmy jednak na uwadze że nigdy nie ma 100% pewności i zawsze łatwo komuś zrobić krzywdę - nawet przez forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.