Skocz do zawartości

Nasza włóczęga 2016 r.


Ir & Ed

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zabiera głosu, bo co ma powiedzieć? Nie jest w stanie udowodnić, że tam był, to milczy. Pozostawi chociaż wrażenie, że się obraził i część osób nadal będzie wierzyć w jego historyjkę. Przyznam, że dziwne zachowanie. Trudno mi to zrozumieć. Większość z nas patrzy i ocenia różne sytuacje przez własny pryzmat. Dla mnie prawda, to niejako podstawa mojej pracy, ale i życia. Staram się dążyć, by to, co mówię i robię, było prawdą. Dlatego tym bardziej nie rozumiem kogoś, kto tak postępuje. Choć jeżeli opowiadana historyjka wniosła do ich życia coś dobrego, to może niech by dalej pisali fantastyczne opowieści o podróżach życia. W końcu nic złego w fantastyce nie ma.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prawdę mówiąc afrykańskie milczenie Ir&Ed-a najpierw mnie zaniepokoiło, później wzbudziło podejrzenia - Ir&Ed uciekł w ubiegłym roku z Grecji, a odważył się na Maroko? Kolejne mapki, prognozy pogody, czy nawet zdjęcia z nikąd niczego nie wyjaśniły niestety. Jeśli był w Maroku to szacun i szkoda, że nic się o tym niedowiemy. Wygląda jednak na to, że nie dojechał nawet do Gibraltaru, skoro zdjęcia z Malagi są 5-letnie. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostani taki żart, żeby nie powiedzieć kpina, na forum.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wielu z nas bardzo pomagał przy organizacji wyjazdów, w szczególności planowaniu trasy. Jego podpowiedzi naprawdę dużo wyjaśniały 

 

Sam tego doświadczyłem. Ale to było w AT, a więc blisko i tak na bardzo upartego, wymagało właściwie tylko b. dobrej znajomości map Google.  :hmm: A w tym Ired jest mistrzem  :]  Ale wtedy gdy tego potrzebowałem to potrafił awaryjnie wysyłać koordynaty GPS, SMS-em gdy byliśmy w trasie  :hmm:  :look:  Dziwny człowiek......   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój styl i swoje metody na życie :)

 

Ja przestałem się udzielać jak zadawałem pojedyncze pytania w wątku i nigdy na nie nie było odpowiedzi :(

 

w "mój konik" czyli średnia prędkość ... którą wklejał z przyczepą ... hmmm... temat wiele razy już wałkowany ... szacun za utrzymanie krótką C-klasą średniej 90km/h z przyczepką na haku ...

 

jeździmy dość dużo i "niestety" szybko ... i osiągnąć taką średnią na klikuset/kilku tyś km.  ... raz jeszcze szacun !!! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam zrozumieć, że Ir&Ed przez cały ten czas siedział przed Komputerem i się z nas śmiał, że my w to wierzymy? Żałosne... nie pozdrawiam Ir&Eda...

 

Chyba wszystko na to wskazuje.....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wygląda też że Ir&Ed usunął się z forum. Wprawdzie jego profil jest ale wyczyszczony. Fotki, które były w tej dyskusji też zniknęły. Czyli wygląda to na takie angielskie wyjście.

 

Chyba już nie ma co drążyć, bo niczego więcej się nie dowiemy.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.