Jump to content

Recommended Posts

leszek044

Witam Wszystkich wielbicieli domków na kółkach.Przyczepę nabyłem niedawno i jestem  z zakupu zadowolony.Postanowiłem przerobić brodzik bo nie miał odpływu,a ja chciałem mieć prysznic  :]   :] Zacząłem robić demolkę całej łazienki,demontaż brodzika,umywalki,toalety,luster itp.Zauważyłem w jednym miejscu odchodzącą tapetę,więc ogień...zrywanie tapety a tu nagleeee  :look:   :look:   :look:   :look:   :oslabiony:   :oslabiony: mokro,wilgoć,mokro!! Pierwsza myśl..poprzedni właściciel szalał w łazience i narozlewał wody.

post-20712-0-87476300-1460274069_thumb.jpg

post-20712-0-12681000-1460274075_thumb.jpg

Kajetan

No i jaki jest konsensus? Bo, że masz problem, to na pewno  :-]  I chyba już jesteś z zakupu trochę mniej zadowolony  :hmm:

leszek044

Zdjęcia przedstawiają już wycientą ściankę i częściową wymianę ramiaka ściany.

Witam Wszystkich wielbicieli domków na kółkach.Przyczepę nabyłem niedawno i jestem  z zakupu zadowolony.Postanowiłem przerobić brodzik bo nie miał odpływu,a ja chciałem mieć prysznic  :]   :] Zacząłem robić demolkę całej łazienki,demontaż brodzika,umywalki,toalety,luster itp.Zauważyłem w jednym miejscu odchodzącą tapetę,więc ogień...zrywanie tapety a tu nagleeee  :look:   :look:   :look:   :look:   :oslabiony:   :oslabiony: mokro,wilgoć,mokro!! Pierwsza myśl..poprzedni właściciel szalał w łazience i narozlewał wody.

No i jaki jest konsensus? Bo, że masz problem, to na pewno  :-]  I chyba już jesteś z zakupu trochę mniej zadowolony  :hmm:

Myślałem że będzie gorzej :]  :]

Wymieniony ramiak ściany.. :ok:

a jeszcze ważna kwestia mokrej ściany....to nie przez wodę z prysznica tylko przez słabe uszczelnienie zewnętrznego poszycia ściany :tuk:

Lecimy dalej z tematem.Przygotowana sklejka na ścianę łazienki i klejenie.

post-20712-0-22134800-1460274750_thumb.jpg

post-20712-0-33223400-1460274767_thumb.jpg

post-20712-0-01660800-1460276025_thumb.jpg

post-20712-0-58830500-1460276072_thumb.jpg

Edited by leszek044 (see edit history)

roadwarrior23

Ja też nie rozumiem tego zachwytu. Przecież masz zbutwiały stelaż nad nadkolem, przy podłodze, nad drzwiami od kibelka. Halo.... to też wymaga naprawy a nie przykrycia nową sklejką.

leszek044

Ja też nie rozumiem tego zachwytu. Przecież masz zbutwiały stelaż nad nadkolem, przy podłodze, nad drzwiami od kibelka. Halo.... to też wymaga naprawy a nie przykrycia nową sklejką.

Kolego ramiak nad nadkolem nie był zbutwiały :] Dla jasności napisze bo zaraz będą się co niektórzy prze zbywać..poszła konserwacja do drewna  :yay:

Edited by leszek044 (see edit history)

chris_66

Kolego ramiak nad nadkolem nie był zbutwiały :]

a podłoga i ściany poza kiblem  :hmm:

roadwarrior23

Spierać się nie będę bo nie dotykałem, nie dłubałem, nie nawiercałem ale drzewo aż czarne. U mnie tak czarnych listew nie było a sypały się. Powodzenie w remoncie.

leszek044

a podłoga i ściany poza kiblem  :hmm:

Podłoga odziwo zdrowa jak pod pcv i pod budką. Za kibelkiem jest oki może dlatego ze jest zaraz grzanie trauma,  po drugiej stronie kibelka też oki.Po przedni właściciel garażował budkę i pewnie to też dużo dało..