Skocz do zawartości
ufolz

Hiszpania 2016 - 29.06-17.07 bez wodotrysków.

Rekomendowane odpowiedzi

toa
Napisano (edytowane)

Krzysztof puść proszę jaki plan kiedy i ruszacie dokładnie i jakieś miejsca noclegowe??? my nie sami wiec musimy też się dostosować i puscić im propozycje..

Jak znajdziecie fajny kemping to niemówimy nie.. :D

inne ceny powiadasz czyli co droższe??

My niemożemy bo chłopaki niosą sztandar w szkole wiec muszą być na zakończeniu roku :D

Maćku - my już mamy kemping - wyszło dość tanio:

http://www.vacansoleil.pl/camping/info/hiszpania-costa-dorada/vilanova-i-la-geltru/kemping-vilanova-park/VPL/9/2101000/

Dla nas 1160 za 14 dni od soboty 25.06. Jedziemy w kilka ekip więc będzie niezła fura dzieciaków - ale jakbyście byli w okolicy to daj znać - może podjedziemy z wizytą.

Co do Lazurowego - to za kamp na podobnym poziomie płaciłem x2,5 - ceny, lody po 2,5-3,5 euro za gałkę itp

Edytowane przez toa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DAKOTA

Witam

Tanio??????

bo daleko od morza , jak policzysz dojazdy (do morza), dodasz jeszcze platne parkingi do tego (bo tam sa takie male budki lazurowe co trza do nich wciepac euraki )to wyjdzie na to samo , co kamping nad morzem ,,,,,,,,

aa i jeszce trzeba uwazac na krawezniki na campingu , widzialem jak facet urwal mowera przejezdzajc prze krawedzia na zakrecie , wasko wszedzie

pozdrawiam

DAKOTA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
toa

Zależy co dla kogo oznacza tanio - dla mnie 21 euro za kemping 5* to dobra cena - ale pewnie znasz lepsze i tańsze alternatywy - nie zamierzam się specjalnie spierać ale niestety ja osobiście często płaciłem od 40 do 55 euro za taki standard.

Co do 5-6 km od morza - mi to specjalnie nie przeszkadza, biorąc pod uwagę nasze doświadczenia wychodzi, że dzieciaki wolą baseny i nad morzem jestem max 3 razy na 2-3 tygodnie nawet jak jest kamp przy morzu a te parę km to fajna rozgrzewka na rowerkach. Ale każdy wybiera to co lubi..

Z moverem będę uważał - dzięki, ale pisałeś o tym kampie czy globalnie? Widziałem zdjęcia w sieci np te: http://www.campingandcaravanningclub.co.uk/campsites/european/spain/costadorada/vilanovai tam nie wygląda to niepokojąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

@toa

Polecamy nasz      ulubiony...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
toa

@toa

Polecamy nasz      ulubiony...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Wygląda fajnie - tylko ten mi wychodzi 54 euro za rodzinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

@toa

Do plaży z kempingu ~420 m

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

1. Plan jest następujący miejsce docelowe - spokojne mało uczęszczane wydaje się być tani jak na te standardy.

http://www.playabrava.com/en/location/

2. Przejazd przez Niemcy (Autostradą)

3. Francje jednak spróbujemy lokalnymi drogami co by zwiedzić i zaczerpnąć de'La France climat. :D

4. Czas przejazdu klaruje na 2,5 dnia (po pracy dojazd do granicy lub ile czas i siły pozwolą)

5. Jeżeli ktoś zna takie cudowne miejsca na dziko w Francji jak w Grecji są podawane to chętnie przyswoje. 

Piękna plaża lub polana nad morzem mile widziana z dala od hoteli i kurortów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

@ufolz > ...3. Francje jednak spróbujemy lokalnymi drogami co by zwiedzić i zaczerpnąć de'La France climat.

Polecamy       nocleg tranzytowy...

...po obu stronach czerwonego znacznika Wasze miejsca.

...oraz Wiadukt Millau              

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

My      pod wiaduktem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

:) Jak zwykle wiadomości i informacje bezcenne. :D

jak wklikałem prowadź bezpłatnymi to i tak prowadzi autostradami momentami i obwodnicami miast  :slina:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DOMINO7
Napisano (edytowane)

Możliwe. Obwodnice większych aglomeracji są niepłatne, A75 w większości też jest niepłatna. Drobna opłata jest pobierana za przejazd przez wiadukt w Millau. Osobiście odradzam jazdę przez miasteczko, podjazd aby wrócić na autostradę jest bardzo męczący, poza tym z góry jest lepszy widok.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
toa

Francję próbowałem przejechać lokalnymi drogami - dla mnie to strata czasu była (sporo miast i różnych niespodzianek) ale jeśli macie go wystarczająco to spoko. Generalnie jednak polecam autostrady - szybciej i jeśli nie ma korków to cenowo wychodzi podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nomadka

Już po wakacjach? jak było?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi