Skocz do zawartości

Jakie atrakcje w Brennej?


Prusiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pisząc o Brennej Leśnicy nie miałam na myśli pola namiotowego nad zaporą - zalewem (rzeczywiście pomyłka ) tylko rodzinne pole po drugiej stronie rzeki blisko kościoła.

pozdrawiam ara

 

właśnie !!! czyli tak jak napisałem.... :ok:

 

poza tym - przypominam - nie jest to opinia tylko jednej rodziny :ok:

 

to przykre, że tak jest - ale to nie żadna antyreklama konkurencji czy coś takiego....

to wolny kraj przecież i każdy może tam pojechać lub nie sprawdzić to na własnej skórze jak się to mawia.... ale ja tylko z czystej uczciwości przestrzegłem innych... trzeba z tym walczyć... :ok: jeśli nie przeciwstawiać się takim warunkom to niedługo nie wiadomo będzie czy to pole czy jakiś slums....

 

powiem tak - zapraszasz znajomych aby odwiedzili cie na takim polu.... chcesz ich "zarazić" caravaningiem - bo to fajna sprawa i w ogóle.... oni porzyjeżdżają w takie miejsce i.... normalnie wstyd i żenada.... :ok: co o ni sobie myslą.... że to cygańskie życie w brudzie na jakimś slumsie gdzie strach wchodzic do łazienki...dzieciaki boja sie bezkarnie biegających psów... w nocy na nieogrodzony teren przychodzą z pobliskiego baru miejscowe "sztajfy" i załatwiają swoje potrzeby między przyczepami....

 

nie o to w caravaningu chodzi...

 

 

jeśli ma być czysto - schludnie i bezpiecznie - to myslę, że nie wolno stać obojętnie wobec zwykłego wyciągania od ludzi kasy :ok: - a tak odbieramy Leśnicę.... niestety

 

trzeba z tym walczyć... jeśli nie przeciwstawiać się takim warunkom, to za niedługo jeżdżenie na TAKIE pola przestanie mieć sens - a miejsce jest "jakże zacne" - ale bardzo zaniedbane - odbieram to jako brak szacunku dla turystów odwiedzających i jako zwykłe wyciąganie kasy... nic nie włożyć a dużo wyjąć... taka domena właścicieli chyba.... no albo inne poczucie estetyki :ok:

 

 

 

jeśli ktoś odebrał mój post za antyreklamę to przepraszam - nie tak to miało zabrzmieć ...

po prostu jestem mocno wkurzony i rozżalony tą sytuacją.... wybaczcie

 

mam tylko nadzieję, że jeśli właściciele TAKICH pól zauważą spadek zainteresowania (o czym marzę) to w końcu domyślą się że coś jest nie tak i zmienią coś na lepsze...

i o to w tym wszystkim przecież chodzi

 

 

 

a może ktoś tam pojedzie i mu się spodoba !!! - czekamy więc na inne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,nadszedł ten "pierwszy raz",wybraliśmy Brenna Kotarz z racji niewielkiej odległości od nas,kemping jest ok ,czysto,ciepła woda 6-22, jest nawet pare załóg,pogoda taka sobie ale ok :ok: hahahaha Enka kupiona jako w bdb stanie będzie musiała przejść remoncik wnętrza,ale to po sezonie ,na spokojnie pooglądaliśmy sobie(trochę problemów z bezpiecznikami),rozłożyliśmy przedsionek( udało się dość szybko),wiemy co jest już do zrobienia ,akurat teraz siąpie deszczyk więc czas na :ok::bzik:

4f8b746a6b5468c3med.jpg

10baa96f9ecb7930med.jpg

deb4e39478f9b598med.jpg

 

 

 

 

Ja i moja 2 połowa życzymy wszystkim powodzenia

 

1996b4a8ca7c5f32med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam , "Kotarz" znam świetnie... i chętnie tam odpoczywam...a powiedz mmi , bo słyszałem ze na końcu kempingu ( stoją tam teraz stałe przyczepy ... ) czy to prawda , zawsze tam wjeżdzałem ... było cicho mi miło z dala od tej hałaśliwej młodzieży.

 

Pozdrawiam zycząc jeszcze dziś udanego wypoczynku, a i koniecznie wymocz się w Brynicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo słyszałem ze na końcu kempingu ( stoją tam teraz stałe przyczepy ... ) czy to prawda

 

Hej :] rozmawiałem z obsługą,wychodzi że tak,choć oficjalnie niema czegość takiego jak na stałe...powiedzieli że najlepiej zadzwonić i zapytać czy jest wolne tam miejsce....zostawiają same przyczepy i na wekend dojeżdzają :ok:

8690e1191cb4ea6amed.jpg

acdffb7355c581c3med.jpg

2e38dad7168c58ddmed.jpg

 

koniecznie wymocz się w Brynicy

 

no... :bzik: nawet chciałem próbować :ok:

62b6864389943cadmed.jpg

 

pozdrawiamy cieplutko :ok:

 

7d918ea55a6a8077med.jpg :) Hej!!!!!!!! :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem , nie wiem co Wy w tym campingu widzicie , woda taka sobie, powiedzmy zimno-letnia , toalety z czasów póżnego Gierka , tylko ceny przyzwoite , ale co po za tym ? Nie wiem , dla mnie kicha .... :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam załogę babuli :ok:

Mijaliśmy się dzisiaj przy przejeździe przez niby-mostek na Brennicy zaraz za kempingiem Kotarz ok 17.00. :bukiet:

Ruch wielki to i pomachałem zbyt późno. Mam nadzieję, że szczęśliwie dotarliście do domu i pierwszy wyjazd można zaliczyć do udanych.

A co do samego kempingu to może i można mu coś zarzucić, ale gdy tam dzisiaj spacerowałem to żal było, że nie jestem na dłużej :hmm:

 

A Brenna i okolice to jedna wielka atrakcja... widokowa :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że szczęśliwie dotarliście do domu

 

janus, dziękuje bardzo :ok:

A Brenna i okolice to jedna wielka atrakcja... widokowa :hmm:

 

potwierdzam :ok: szkoda tylko że tak mało wolnego :bukiet:

 

71aa748f32439624med.jpg

886ae5d4109d152amed.jpg

22c0f7b107d8c814med.jpg

c6a610508e4f382emed.jpg

 

 

pozdrawiamy :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Serki z braku pomysłów na spędzenie paru dni wybierają się do Brennej " Kotarz" , może ktoś ma ochotę wpaść na zimne :piwko:

Zapraszam

 

Ja proponuje zalew Sosina w Jaworznie.

http://www.festiwalenergii.pl/

Mega impreza ,coś nie zapomnianego.

Najpóźniej trzeba przyjechać w piątek 17 ,bo w sobotę juź nie wpuszczą na ośrodek.

Nie dać się nabić w butelkę , pole kempingowe zostanie zlikwidowane na czas imprezy i dopiero w poniedziałek zostanie otwarte.

Na ten czas nie będzie opłat i możemy stanąć w dowolnym miejscu , oczywiście nie na środku sceny. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.