Skocz do zawartości
maarec

AL-KO ATC - system zapobiegający wężykowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

jacekzoo

U mnie się pojawił po zamontowaniu atc, w tym samym serwisie.... nie wiem dokładnie jak to jest montowane, czy jest możliwość dociągnąć linke bardziej lub mniej? Bo hamulce piszczą jak są rozgrzane, i tak kombinuję że może linka jest za mocno dociągnięta i szczęki delikatnie trą. Trzeba podnieść budę i zakręcić kołem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Nic takiego nie ma miejsca. Nie słyszałem jeszcze odgłosów hamowania przyczepy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Dzwoniłem do procampu, tam gdzie atc było montowane. Dostałem informację że hamulce były na nowo wyregulowane i muszą się dotrzeć, to samo ponoć występuje w bowych przyczepach 🤔 mówił że jest to całkowicie normalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PLopaPL

Spoko, w mojej nowej układają się od 6 tys km ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol

Byłem u Klai w Bieruniu bo myślałem, że coś nie tak z moim ATC (tam było montowane) bo cepka hamowała jak dzika i biały kurz spod opon. Okazało się, że szczęki do wymiany więc założone "nówki nie śmigane" i żadnego piszczenia nie było w drodze powrotnej. O żadnym docieraniu też nie było mowy.

Coś mi pachnie jakąś ściemą z tego Procampu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PLopaPL

Generalnie w przyszłym tygodniu mam odebrać przyczepkę z procampu. Podobno hamulce rozebrane i przeczyszczone. Jednak nikt nie pokapił się o podczepienie budki i sprawdzenie czy piszczenie nadal występuje.

Ciekaw jestem jak sobie poradzili z pozostałymi usterkami. Może znaczne opisywać swoje przygody z knausem w temacie o moim sudwindzie 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Ja osobiście nie wyobrażam sobie aby moją budką jechali na jazdę próbną bez mojej obecności. Nie znam tego serwisu, mało jest ludzi, którym powierzyłbym budkę i większość poznałem tutaj ;).

Opisuj wszystko, taki teraz mamy świat. Knajpy w trasie bez dobrych opini nie odwiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol
16 godzin temu, PLopaPL napisał:

Ciekaw jestem jak sobie poradzili z pozostałymi usterkami. Może znaczne opisywać swoje przygody z knausem w temacie o moim sudwindzie 🤔

Dawaj, poczytamy- może ludzie zmienią zdanie i wtedy Hobby już nie będzie najgorsze:hehe::hehe::hehe:

Edytowane przez Mandrol (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi