Jump to content
krisio

Małopolska Majówka 2016 u Rumcajsa. 30.04.2016- 03.05.2016

Recommended Posts

krisio

Niech nikt nie myśli że Małopolska śpi  .  :tuk:

Liczyłem ,że ktoś, coś tam, gdzieś  wymyśli....ale jak to mówią " Umiesz liczyć, licz na siebie .. "   :sciana:

A więc :

30.04.2016- 03.05.2016

ZŁOckie koło Muszyny pole namiotowo-kempingowe  " Rumcajsówka " http://rumcajsowka.pl/

Mile widziane przyczepy :przyczepa: , kampery :drive: ,namioty :biwak: .  Można też wynająć cepkę na tym polu,  można też wynająć pokoje u Rumcajsa lub obok u Cypiska ( info właściciel pola)...  Do wyboru do koloru. :thank:

Można zabrać ze sobą zwierzaka :bevil: . ( za którego odpowiada jego właściciel :nono: )

Co do atrakcji :hop1: , to wszystko uzależnione jest od  ilości chętnych . ( Góry, konie, spływy, rowery, spacery.... :thank: no i nocne polaków rozmowy przy barierce :gitara:  :hehe:  )

Tak to miejsce wygląda z lotu szpaka:

Tak bywało ostatnimi czasy :)

http://forum.karawaning.pl/topic/14308-rumcajs%C3%B3wka-ko%C5%82o-muszyny-13-15092013/?hl=z%C5%82ockie&do=findComment&comment=332056

http://forum.karawaning.pl/topic/16315-jak-maj%C3%B3wka-to-tylko-rumcajs%C3%B3wka01-04052014-bania-u-cygana-i-inne-takie/?hl=z%C5%82ockie

http://forum.karawaning.pl/topic/17523-z%C5%82ockie-ko%C5%82o-muszyny-rumcajs%C3%B3wka-26-28092014r/?hl=z%C5%82ockie

http://forum.karawaning.pl/topic/19646-z%C5%82ockie-ko%C5%82o-muszyny-pole-rumcajs%C3%B3wka-termin-2606-28062015/?hl=z%C5%82ockie

Lista chętnych:

1. Krisio 2+2

2. Mesert 1

3. Miodzio 1+1 :]

4. Ketrab 2+2+ psiaczek :)

5. Wojtek+ małżonka :) bezpartyjny z Przemyśla

6. Marcin 2+1 + pies Pluto :)  bezpartyjny z Tarnowa

7. Bartosz_b 2+2 :)

8.  Piotr82   2 + 2,5  :)

9. prawdopodobnie 1+1 lub 2+2  :)

10. Znajomy Wojtka z Przemyśla 1 

11. Andrzej i Jola 2

12. Matheus 2+2

13. Adamo64 2

Lista chętnych na nocleg w pokojach:

1. Sławek  2+3  bezpartyjny Kraków.

Lista chętnych na baraninkę:  LISTA ZAMKNIĘTA

Krisio 2

Mesert 1

Miodzio 1

Wojtek 3

Bartosz_b 1

Sławek 2

Jola  1

Piotr82 2

Adamo64 1

Lista chętnych na ujeżdżanie klaczy :zlo: :

Krisio 2

Ketrab 2

Bartosz_b 1

Sławek 2

Miodzio 1

Piotr82 1

pokojowcy od Ketraba  1

Spływ na klaczy:   Niestety spływ na klaczy sie nie odbędzie , brak chętnych :oslabiony:

Pogoda

http://www.accuweather.com/pl/pl/muszyna/264520/april-weather/264520?monyr=4/1/2016

Edited by krisio (see edit history)

Commander

Najpierw to trzeba mieć przyczepę... :oslabiony:

krisio

Najpierw to trzeba mieć przyczepę... :oslabiony:

???????? Co się stało ???

Commander

Jak co się stało... Się naprawia i naprawia i naprawia...

Och ciśnienie mi skoczyło :wrrr:

krisio

Jak co się stało... Się naprawia i naprawia i naprawia...

Och ciśnienie mi skoczyło :wrrr:

Jacek, no wiesz, były priorytety, Twoja następna :) .  Zawsze możesz sobie wynająć na miejscu :) - stacjonarną :)    ups... :ee:

Commander

Wiesz Krzychu namiot jeszcze mam. Nawet nie wiedzieć czemu jeżdzi z nami w przyczepie...

Ale bądzmy dobrej myśli... :skromny: . Może priorytety się skończą i na kanał w kwietniu wjadę...

Edited by Commander (see edit history)

krisio

Na baraninkę pisać ? BO na liście już jesteś :)

Edited by krisio (see edit history)

Commander

Zawsze będzie czas dopisać... :]

mesert

Trzeba będzie chyba jechać, do Adama to ja zawsze chętnie - zwłaszcza , że ostatnio  majątek miał mi zapisywać i psa :] Dopisz wujcia do listy.  Aaaa,  na   baraninkę też się  piszę - religia zaleca :skromny:

Edited by mesert (see edit history)

Misio

Ale bądzmy dobrej myśli... :skromny: . Może priorytety się skończą i na kanał w kwietniu wjadę...

Z tego co wiem to kanału czy tam rzeczki już nie ma ;-)

Kajetan

Jacek, no wiesz, były priorytety, 

Hmmmmm, bo nie wiem, czy się poczuwać do winy, czy jak.......  :hmm:   :look:  :oslabiony:

krisio

Hmmmmm, bo nie wiem, czy się poczuwać do winy, czy jak.......  :hmm:   :look:  :oslabiony:

?????????? 

Trzeba będzie chyba jechać, do Adama to ja zawsze chętnie - zwłaszcza , że ostatnio  majątek miał mi zapisywać i psa :] Dopisz wujcia do listy.  Aaaa,  na   baraninkę też się  piszę - religia zaleca :skromny:

Receptę masz ? 

Kajetan

?????????? 

No bo te priorytety, to chyba ja byłem, u Andrzeja......  :oslabiony:  :oslabiony:  ale, że się przeciągnęło, to już nie moja wina  :nono:  Miało być na grudzień.  :foch:    :pad:

krisio

No bo te priorytety, to chyba ja byłem, u Andrzeja......  :oslabiony:  :oslabiony:  ale, że się przeciągnęło, to już nie moja wina  :nono:  Miało być na grudzień.  :foch:    :pad:

Znaczy ja tam nie wiem co Wy tam razem :). Ja miałem na myśli inne priorytety, niestety publicznie nie mogę ich napisać :) Jacek to ciągle zagoniony, raz jest tu, raz tam , a na końcu w pizzerii :) 

Kajetan

Znaczy ja tam nie wiem co Wy tam razem :). Ja miałem na myśli inne priorytety, niestety publicznie nie mogę ich napisać :) Jacek to ciągle zagoniony, raz jest tu, raz tam , a na końcu w pizzerii :)

No dobra, to ja już nie mieszam.....   :]

Tylko zakomunikuję, w pewnym sensie ze smutkiem, że się nie zapisuję, gdyż ponieważ, tradycji stać się zadość w majówkę musi i Węgry wzywają.....  :hmm:

Taki los, cóż poradzić......  :niewiem:      :-]  :-]  :-]  :-]