Skocz do zawartości

Po 3 Zlocie-podsumowanie.


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż powiedzieć, zlot baardzo udany, choć pogoda niezupełnie dopisała.

 

I chciałbym szczególnie podziękować następującym osobom:

 

Po pierwsze - Ryszardowi(Rysiaczkowi) za zupełnie niespotykane zaangażowanie w organizację,

wykonanie oraz włożoną energię w całe zlotowe zamieszanie.

 

Po drugie - Tomiemu(Adminowi) za serce włożone w ten zlot i pozytywne, ciepłe nastawienie, które rzutowało na nas wszystkich.

 

Po trzecie - panu Majsakowi, właścicielowi Kempingu Browarnego w Sandomierzu, który wzorowo kemping zaprowadził oraz przeżywał razem z nami te cztery dni. Serdecznie pozdrawiam.

 

Po czwarte - naszemu koledze Lepciakowi za zawsze dobry humor.

 

Po piąte - Edowi za piękne granie i śpiewanie.

 

Po szóste - WAM WSZYSTKIM ZA PRZYJAZD I ŚWIETNĄ ZABAWĘ.

 

Już wszystko chyba napisałem, a co Wy myślicie ?

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Ps. Serek, wiem, że kartony nie wypaliły, ale pogoda trochę na to nie pozwoliła.

Przepraszam, Jacek.

 

Aha, no i żonie swojej, Jolancie chciałem podziękować, że zniosła moje wygłupy z dumą. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzeba jeszcze odziękowć Jozinowi za dostarczanie rozrywki i tematów do rozmów, oraz wiemy teraz czego nam potrzeba na następnym zlocie. Łagodnego dojścia do wody :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuje za to że nikt nie narzekał na pogodę.No i Rysiaczkowi za to że z takim zapałem wszystko robił i w jago wykonaniu nie było rzeczy niemożliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Serek, wiem, że kartony nie wypaliły, ale pogoda trochę na to nie pozwoliła.

Przepraszam, Jacek

 

 

Nic to że kartony nie wypaliły jako banner. Niektóre z nich służyły jako ostatnia deska rartunku dla zakopanych kamperów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować wszystkim zlotowiczom za wspaniałą atmosferę, jaka panowała podczas imprezy - już dawno nie widziałem tylu uśmiechów oraz tylu serdeczności . Byłem pierwszy raz na takiej imprezie, jestem pod wielkim wrażeniem . Jeszcze raz dziękuję wszystkim i do zobaczenia na szlaku :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy zaskoczeni tak wspaniałą organizacją/nie cukruję :) /.

Pojechaliśmy jako "dziewice" w ramach eksperymentu, z ciekawości, ale ....złapalismy bakcyla i juz śledzę gdzie można będzie Was moi mili znów spotkać.

Co do naszego maleństwa, pomimo swojego młodego wieku / Gabi 4 miesiące/ przeżywała zlot bardzo świadomie / no w końcu przecież ma nawet certyfikat zlotowca/, była bardzo grzeczna, ciekawa wszystkiego wokół. Moje obawy były niepotrzebne, bo jest wspaniałym materiałem na podróżnika, po powrocie do domu mam wrażenie, ze się wręcz nudzi, więc na pewno będziemy ją zabierać nawet w dalsze podróże. :ok::ok::ok:

Jeszcze raz dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas do swojego grona. :ok::ok:

Nasza Gabi tez zyskała przyjaciela i to w swoim wieku - przesympatycznego małego SHREKA, mam nadzieję, że ich przyjaźń również będzie kwitła hi,hi :serce

 

Do następnego, może 21 czerwca :):)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także chciałem podziękować wszystkim uczestnikom. Słonko Nas omijało skutecznie . Wiele zaplanowanych imprez i konkursów po prostu nie wypaliło ze względu na pogodę . Myślę że nasze pomysły zrealizujemy na następnym Zlocie . Najważniejsze że duża grupa Forumowiczów poznała się i zaprzyjaźniła !

Stwierdziłem jedna wspaniałą rzecz : Wszyscy pomimo deszczu byli uśmiechnięci i nikt na aurę nie narzekał ! Cieszę się że wszyscy dotarli szczęśliwie do domu :ok:

 

Jacku ! Kiedy zmieniasz Swój login ! Wybór Masz duży ....Szuwarek , Ratownik ..itp. :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja z Katarzyna podziekuje wszystkim za super zabawe i niezapomniane chwile...mam nadzieje ze juz za jakis czas spotkamy sie znow tylko juz przyjedziem z wlasnym ogonem...

heja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także jesteśmy pod wrażeniem wspaniałej, koleżeńskiej atmosfery zlotu. ie popsuła jej nawet paskudna pogoda. Bardzo nam się podobało.

Wielkie dzięki dla Rysiaczka za wzorową organizację imprezy!

Dziękujemy Wam wszystkim za wspaniałą zabawę!!!

 

PS. Jedyny minus to częsty brak ciepłej wody w łazienkach i braki prądu. Przy tej cenie kempingu takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, ale to już uwaga do właściciela - p. Majsaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, wszystkim , ale to wszytskim chcielismy "rodzinka Serków" serdecznie podziekować za tak miło spędzony czas, w tak wspaniałym towarzystwie i atmosferze jaką Wy nam stworzyliście.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Rysiaczka, bez Twojej incjatywy ten zlot nie był by tak udany... :ok:

 

Adminowi Tomii-emu za staranne wprowadzanie nas w dobry nastrój, pomimo otaczajacęj nas aury... :)

 

Jackowi za chwile pełne grozy (nurek) które rozbawiał do łez... :)

 

Mojej kochanej żonie Madzi i córeczce Julce za wszelką wyrozumiałość ... :ok::ok:

 

Koledze Lepciakowi za wszelką pomoc elektryczna, jak i pomoc w wypychaniu przyczepy... :):ok: , oraz rady techniczne... :)

 

Ed-owi za umożliwienie zaśpiewania " Beaty"... i wielu innych piosenek :):ok:

 

I Wam wszystkim zlotowiczom za umożliwienie uczestnictwa w tak wspaniałej imprezie...

 

Jednak chciałem tez przeprosić za brak pożegnania sie z Wami ...i ucieczke do domku ( Rybnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko zostało już tu powiedziane :) Dziękujemy z Anią za wspólny zlocik, za fantastyczne chwilę, świetną zabawę, cudowną atmosferę :ok::ok::ok: Ze zlotu na zlot tworzymy coraz lepszą brygadę :) To jest t :ok:

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim z wyszczególnieniem na Rysiaczka, który włożył tyle serca w przygotowania :ok:

 

 

PS. Czy my mieliśmy złą pogodę? Nie zauważyliśmy :):)

 

PS2. Idę sie wypakowywać i dosuszać daszek... jaka woda mi si wylała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem podziękować wszystkim za wspaniałą imprezę urodzinową :). Chciałem również podziękować mojej madzi że spokojnie znosiła to że nigdy mnie nie było kiedy byłem potrzebny :).

 

Główne ukłony kieruję w stronę Rysiaczka - osoba która włożyła w to najwięcej serca :).

 

Dziękuję również wszystkich którzy pomagali wypychać przyczepki i kamperki - widać w tym wszystkim było wspaniałą współprace.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.