Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy zlotowe


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że koledzy chętnie sprawdzą czy oby na pewno w apteczce masz wszystko co potrzebne. Wszak "likarstwo" to najważniejszy element wyposażenia przyczepy :D. Każdy Ci to powie ;)!

 

 

Święta prawda. "Likarstwo" w apteczce musi być!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he,he... :) Może niekoniecznie na wszystkie dolegliwości, ale "likarstwo" musi na pewno poprawiać humor i samopoczucie ;). A jak przy okazji będzie miało właściwości znieczulające, to tylko działa na jego korzyść :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak i nie zapominajmy o gaśnicach na wrazie "W" jak by się jakaś komisja Strażacka pojawiła i sprawdzała ich legalizację oraz znajomość obsługi :) :).

 

@kopczyn, ja swoją przygodę zaczynałem od właśnie Zlotu k.pl.

Bardzo się z tego Cieszę bo już na pierwszym wyjeździe poznałem samych fajnych ludzi ;).

Np. Fingerowego palca do dziś pamiętam :P

 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję że poznam samych fajnych, choć patrząc na to forum to nawet nie ma co do tego cienia wątpliwości :) , A z tymi gaśnicami to w przyczepie musi być osobna ? czy w samochodzie wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak i nie zapominajmy o gaśnicach na wrazie "W" jak by się jakaś komisja Strażacka pojawiła i sprawdzała ich legalizację oraz znajomość obsługi :) :). @kopczyn, ja swoją przygodę zaczynałem od właśnie Zlotu k.pl. Bardzo się z tego Cieszę bo już na pierwszym wyjeździe poznałem samych fajnych ludzi ;). Np. Fingerowego palca do dziś pamiętam :P

Do niczego się nie przyznaję . To nie moja ręka , to nie mój palec . :lol:

 

PS - Apteczka jest w przyczepie wyposażeniem obowiązkowym i zawsze powinna znajdować się w lodówce . :slina:  Medykamentów się nie wozi bo to gips zwykły . W połączeniu z piwem utwardzi się i stanie w gardle . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopczyn się już niecierpliwi,

Widać, ciągną mu się dni,

Cathay nie chce nic napisać,

Wypił piwo i już śpi!!! :]

 

Wszyscy zwarci i gotowi: Ptaku, Finger i Rysiaczek,

Razem z nimi też i my,

Bo do zlotu nam zostało

Równiusieńko trzy i trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cathay nie chce nic napisać,

Wypił piwo i już śpi!!! :]

 

 

Nie śpi, nie śpi. 

Sączy łychę a nie piwo.

Niestety sączy delikatnie bo pracuje cały czas :(

Obiecuje jednak że coś jeszcze napiszę przed Dziewiętnastym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.