Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy zlotowe


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie temu kupiłem przyczepę, czy XIX zlot będzie odpowiedni na pierwszą wycieczkę ? czy to raczej dla weteranów :) ?

Dojedziesz na miejsce i już będziesz prawie weteranem. Nie ma co się zastanawiać tylko wpisuj się i napieraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dominiku . Czy wzorem poprzednich zlotów pojawi się firma (celowo nie wymieniam nazwy) zajmująca się sprzedażą akcesoriów karawaningowych ?

Może warto się zapytać ? Wspomnianym firmom może być głupio się wpraszać , choć osobiście uważam , że powinni , o ile tylko mogą , bywać na zlotach bez specjalnego zapraszania . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o kim mowa. Rozmawiałem z Piotrem na ten temat już wcześniej, ale wczoraj dostałem informacje od strusia251, że jednak sklep nie przyjedzie.

Zobaczymy, może coś się zmieni, ale na ten moment takie mam informacje. Szkoda, bo miałem w planach nabyć bagażnik na dyszel :(.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy jest mile widziany ja swoją przygodę z karawaningiem zacząłem w zeszłym roku w boże Ciało i jeździłem średnio co drugi tydzień jak się zacznie to niemożność się doczekać następnego wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy jest mile widziany ja swoją przygodę z karawaningiem zacząłem w zeszłym roku w boże Ciało i jeździłem średnio co drugi tydzień jak się zacznie to niemożność się doczekać następnego wyjazdu

Mam nadzieję że u nas też tak będzie :)

odpowiedni, odpowiedni, i koniecznie w pierwszej linii na pasowanie :)

:) cos o tym pasowaniu czytałem - ktoś pisał o pamiątkowych bliznach, ale to chyba żart  :swieca:  (mam nadzieję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiątkowe blizny to nie żart!!! A można je nabyć nie tylko na zlotach, a na wszystkich spotach z forumowiczami  :] ​ . 100pa ma je chyba z nad morza? Ubiegłoroczne wakacje w Gąskach? :hehe: ​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiątkowe blizny to nie żart!!! A można je nabyć nie tylko na zlotach, a na wszystkich spotach z forumowiczami  :] ​ . 100pa ma je chyba z nad morza? Ubiegłoroczne wakacje w Gąskach? :hehe: ​

to żonie przed wyjazdem o tym nie mówie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.