Skocz do zawartości

XIX Zlot karawaning.pl Zdwórz 29.04-03.05


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem jak dzieciaki będą znosić i cały czas nakłaniam żonę , ja mam bizinakow 2 latka i synka prawie 4 lata wiec brygada ostra i pierwsze noce by były na złocie jak bym pojechał .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku od 8.00 rano będzie można przyjeżdżać.

Super, dzięki za info :piwo:

 

Myślę, że takowe miejsce znajdziesz po lewej stronie pola, wzdłuż drzew oddzielających kemping od jeziora. Daleko od ogniska i od baru, za to w miarę blisko będziesz miał do toalet (ok 50m).

Żeby się upewnić, mówisz/piszesz o miejscu na wprost "5" i "6" na tym zdjęciu z mapką kempingu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u was z takimi imprezami ? 1,5 roczne dziecko mi uśnie wieczorem ,nie ma odpalania petard i darcia japy do 5 rano? :)

Trochę z tą japą to przesadziłeś, ale przyjeżdżają z jeszcze młodszymi dzieciakami i to nie pierwszy raz. Armat 105 mm nikt nie przywozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, spokojnie, no offence :).

Trochę tych złotów w zyciu przerobiłem. Wiekoszosc co prawda motocyklowych i zazwyczaj było tak jak pisze ;). Widzę ze tutaj troszkę inaczej to wyglada

Dlatego pytam dla pewności :)

Pytanie nr2.

Czy było by miejsce w sobote ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z tą japą to przesadziłeś, ale przyjeżdżają z jeszcze młodszymi dzieciakami i to nie pierwszy raz. Armat 105 mm nikt nie przywozi.

Jak ktos głośno krzyczy o 5 rano to nie jest to kulturalna rozmowa tylko darcie japy:) Do nikogo personalnie n

tego nie kieruje przeciez :) btw "japa" to przekleństwo? Był taki program w telewizji "pan japa". :)

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam. Nie to miałem na celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.