Skocz do zawartości

Kampingi z kortem i boiskiem do siatkówki na Mazurach


Port

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów. Poszukuję  rodzinnego kampingu z przyzwoitymi sanitariatami, na Mazurach, nad malowniczym jeziorem, najchętniej nad Śniardwami, ale który spełniałby moje dwa warunki. Na terenie kempingu musi być kort tenisowy (korty) i boisko do siatkówki. Może ktoś skojarzy takie kempingi, resztę o kempingu dowiem się z forum lub neta. Z góry dziękuję za wskazanie kilku takich miejscówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za podpowiedzi. Mam jeszcze na oku camping w Gutach Nowych "U Faryja", na ich stronie nie ma nic o kortach, ale na innej stronie doczytałem, że na tym campingu jest kort, może ktoś tam był i może dokładnie określić jak jest faktycznie z tym kortem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja byłem tam z rodzinką we wakacje 2014 r.

Byliśmy 3 doby..więcej choć bardzo byśmy się starali nie sposób wytrzymać..

 

minusy :

 

- kasetę opróżniasz do wykopanej dziury w ziemi, przykrytej kawałkiem blachy. Lato 2014 było gorące, dlatego okolicę 'zrzutu' trzeba było omijać szerookim łukiem..

- sanitariaty..z powodu teraz pory kolacyjnej nie opiszę. Choć w sumie byłem tam tylko dwa razy - pierwszy i ostatni.

- przy wjeździe wielki kontener ze śmieciami pełny do granic możliwości. Nie źle się wyraziłem, pełny do granic możliwości to był ale chyba tydzień wcześniej.

- w weekend najazd łebów w obniżonych golfach i do rana bum, bum...

 

Na 100 % nie jest to miejsce do wypoczynku wakacyjnego z rodziną.

 

Zalety :

- niska cena

- hmmm nie wiem jak to napisać..klimat...piszę tu bardziej o czwartku i piątku do wieczora zanim łeby się pojawiły.

Wtedy taki fajny klimat biwaku jaki pamiętam z lat młodzieńczych..jezioro, rowerki wodne, las..brak wyasfaltowanych ścieżek i złotych klamek :) Gdzie do szczęścia wystarczył kawałek trawki, ognisko i kiełbaska :)

Stare dobre czasy :)

 

Miejsce ze względu na lokalizację ma potencjał, ale brak tam twardej ręki.

W dodatku to miejsce tak jak i inne na które za 3 zł mają wstęp wszyscy na kąpielisko jest skazane jako camping na porażkę. Przy ustawionych przyczepach, kamperach rozkłada się na swoich kocach miejscowa młodzież, opalając się i sącząc zimne napoje..

 

Zatem, w tygodniu na dobę, dwie może być - pamiętając że w trakcie dnia lokalesi mają tam ogólnodostępne kąpielisko

W weekend - kategorycznie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simbus, dzięki z opis, chyba mnie wyleczyłeś. Dantex, a byłeś na Sielanie, jakiś opis i opinie. Na ich stronie dużo nie ma, na forum też nic. Może jakieś opinie, ceny.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping nad Rosiem Sielana Pilchy zajrzyj tu  sielana.com/

 

Camping nad Rosiem Sielana Pilchy zajrzyj tu  sielana.com/

Simbus, dzięki z opis, chyba mnie wyleczyłeś. Dantex, a byłeś na Sielanie, jakiś opis i opinie. Na ich stronie dużo nie ma, na forum też nic. Może jakieś opinie, ceny.

nie byłem na sielanie stronke znalazłem w necie natomiast byłem w Gutach u Faryja przez  2 ostatnie sezony   tam niema kortu tenisowego jest tylko boisko piłki siatkowej,

osobiście nie polecam tego pola na wypoczynek warunki sanitarne porażka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Energetyk nad jeziorem Rajgrodzkim, urokliwe ciche miejsce głęboko w lesie na cyplu.

2 Plaże nasłonecznione do samego zachodu słońca.

http://www.energetyk.travel.pl/

 

Ceny dogadane na miejscu 2 osoby dorosłe z przyczepą około 35zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.