Skocz do zawartości

wypadek


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

Wideo już usunięte :(

 

Mnie działa  :hmm:

 

A wracając do tematu - to chyba kwestia szczęścia..... :niewiem:  uda się albo nie....  :niewiem:  przejedziesz 1000 km, a na 1001 - szym trafisz na debila 

 

Tak jak przy moim wypadku, szczęście w nieszczęściu, że nikogo nie zmiotłem budą z drogi  :blagac:  Dopiero miałbym problemy  :pad: Tylko, że ja nie wyprzedłame nikogo na trzeciego i na zakręcie....   :puk:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie działa  :hmm:

 

A wracając do tematu - to chyba kwestia szczęścia..... :niewiem:  uda się albo nie....  :niewiem:  przejedziesz 1000 km, a na 1001 - szym trafisz na debila 

 

Tak jak przy moim wypadku, szczęście w nieszczęściu, że nikogo nie zmiotłem budą z drogi  :blagac:  Dopiero miałbym problemy  :pad: Tylko, że ja nie wyprzedłame nikogo na trzeciego i na zakręcie....   :puk:

Kajetan, chyba kazdy z nas miał troche mniejsze lub wieksze momenty "O zgrozo" na drodze i szczescie czasem jest bardzo potrzebne.

Ja bardzo sie boje zwierzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo sie boje zwierzyny.

 

Jak na razie, wyżej lisa, nie wyszedłem..... załatwił mi p. mgielne w zderzaku.....  :oslabiony:

 

Ale z racji zawodu, widziałem różne przypadki.....  :look:  Akurat teraz mamy na palcu Insignię po zderzeniu z jeleniem  :o

 

A najśmieszniejszym było zderzenie Corsy z bażantem (prawie żadnych śladów, pęknięta kratka, trochę zniszczony zderzak i.... elegancka, równiutka dziurka w chłodnicy klimy, po ....dziobie  :hehe:  )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta groźna sprawa, nigdy nie zapomnę jak wujkowi wskoczył baran na siedzenie pasażera. :)

Ja osobiście zabrałem pijaka na rowerze - nikomu nie polecam, za czym wysiadłem z samochodu - gości już z rowerem na plecach uciekał w pola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na debili nie ma sposobu. No chyba że, tak jak w tym przypadku naturalnie sam się wyeliminuje.

Podoba mi się jeden komentarz pod filmikiem: "znicz mu w du,e" :]  Trochę niesmaczny, ale pokazuje poszanowanie dla takich idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiózł świnie "hakówką". Tam wcale nie potrzeba dużych prędkości aby się wysypać. Nie zmienia to faktu, że można było ciut wolniej.

 

Tam nie było dużej prędkości. Raczej źle umocowany/rozplanowany rozkład towaru. Ewidentnie go pociągnęło. Nie miał wielkiego wpływu na to co się działo.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie było dużej prędkości. Raczej źle umocowany/rozplanowany rozkład towaru. Ewidentnie go pociągnęło. Nie miał wielkiego wpływu na to co się działo.... 

Kajtek DOMINO dobrze napisał, to są podstawy w transporcie, a raczej podstawowy błąd przy przewozie półtuszy. Coś podobnego

jest podczas jazdy cysterną, dlatego napisałem że czasami warto poczytać i posłuchać co jest na kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.