Skocz do zawartości

Grafika - projekt - prośba o opinie :)


Andrut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podróżnik nadal wygrywa, w wersji ciemnej czyli pierwszej. W wersji bladej po prostu się traci..... 

 

Druga wersja Feniksa jest lepsza, bardziej pasuje, kolory są stonowane. Jeśli akurat decydowałbyś się na Feniksa to zdecydowanie w wersji drugiej :)

 

Acha. I ja chyba nie dawałbym nic na tył. Jakoś nie pasuje a poza tym i tak rowery zasłonią. 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam... Podróżnik w pierwszej wersji bije resztę na głowę!

Jedna z firm transportowych z pod Poznania wykorzystała motyw kompasu jako swój znak charakterystyczny. Do tego, każda fura jest ochrzczona i podpisana nazwiskami znanych odkrywców. Całość robi imponujące wrażenie :).post-8412-0-33034000-1457550245_thumb.jpg

post-8412-0-18697500-1457550275_thumb.jpg

post-8412-0-18352400-1457550322_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch zdecydowanie jedynka.

Ale... mimo wszystko róza wiatrów nie jest pomysłem oryginalnym. Często ją widać. Mówisz że załoga zwie się Feniks, więc może wkomponować Feniksa w różę wiatrów. A tu na forum jesteś Andrut, więc zrób różę wiatrów z andrutów!!!

To nie reklama papieru do dupska, tylko coś Waszego i tylko Waszego. Niech będzie w tym coś do myślenia, jakieś niedopowiedzenie. Ot zrób coś co będzie powodem do zaczepiania i zapytania Was "o co chodzi". 

 

Na róży zamiast liter N,W,E,S dać M,G,L,J (morze, góry, las, jezioro) a w środku róży gdzie nie ma nic dać R jak rodzina. Każdy zapyta w jakim to języku, o co chodzi. A Ty odpowiesz że to nie język, to Twoja wizja karawaningu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay - pięknie powiedziane :)

 

Po rozmowach z żoną chyba zrobimy tak:

 

Przód - szaro-złoty fenix traveller

Bok - ciemnoszara róża wiatów może z frniksem w środku

Tył - chyba pusty :) Na naklejki klubowe :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwsza wersja. Pomysł dodania innych liter np. pierwszych liter Waszych imion też Was wyróżni. Na tył gdzie bagażnik rowerowy nie dałabym nic (za dużo detali przez co rysunek staje się mniej czytelny). Kolorystyka wszystkich identyczna tylko wielkość w zależności od miejsca i nie za duża. Powinno zostać trochę pustego miejsca.

Drugi wariant tez może niezły ale zdecydowanie w innych kolorach. Tak jak ogólnie za błękitem nie przepadam to na kamperach czy przyczepach moim zdaniem wygląda najlepiej. Może tylko trochę żółci.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się kolorów. Daj coś czerwonego, albo innego oczojebnego. To wakacje a nie stypa.

 

To jest kamper czy wóz jarmarczny/cyrkowy ?  :nono:

 

 

Przód - szaro-złoty fenix traveller

Bok - ciemnoszara róża wiatów może z frniksem w środku

Tył - chyba pusty :) Na naklejki klubowe :)))

 

No i elegancko. Bo akurat na masce feniks pasował całkiem nieźle  :hmm:

 

 

Niech będzie w tym coś do myślenia, jakieś niedopowiedzenie. Ot zrób coś co będzie powodem do zaczepiania i zapytania Was "o co chodzi". 

 

Na róży zamiast liter N,W,E,S dać M,G,L,J (morze, góry, las, jezioro) a w środku róży gdzie nie ma nic dać R jak rodzina. Każdy zapyta w jakim to języku, o co chodzi. A Ty odpowiesz że to nie język, to Twoja wizja karawaningu!

 

Fajna myśl  :ok: Nie wiem jaki u nich skład ale może pierwsze litery imion  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z małżonką zstawiamy oryginalną ciemną różę wiatrów na bokach i złotego feniksa na masce z ciut mniejszym napisem. Tył bez dodawania :) Z różą wiatrów nie będziemy raczej kombinować ;)

 

Poniżej finalny wygląd i kombinacja.

post-20218-0-04614700-1457593053_thumb.jpeg

post-20218-0-81340800-1457593070_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś przy wieczornym piwku z żoną zdecydowaliśmy jednak zostawić z boku feniksa szaro-złotego. Ma być nasz i się wyróżniac. Jak nie będzie fajnie odkleimy i pomyślimy. Minusem róży wiatrów jest dużo drobnych elementów, a co za tym moja obawa o trwałość. Inna rzecz - feniks nie ingeruje w orginalne naklejki - jest fabrycznie. Z różą wiatrów albo kilka pasków zaklejam albo muszę je usunąć.

 

Po robocie zrobię foty i dam znać jak wyglądała usługa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej Przyjaciele,

 

Właśnie odebrałem auto - udało mi sie pstryknąć tylko kilka fotek bo musiałem uciekać do domu. Jestem bardzo zadowolony - feniks wyszedł super, lepiej niż oczekiwałem. Napisy wyszły prawie jak fabryczne. W ramach całego pojektu kamperek dostał jeszcze emblemat Abarth - tak dla jaj :) Naklejka forumowa w drodze do mnie ale ma już zarezerwowane miejsce.

 

Całość zrobiłem w Warszawie w firmie Multicovering - polecam - robią to naprawdę profesjonalnie http://www.multicovering.com.

 

Wszystkim dziękuję zq pomoc :)))

post-20218-0-23734000-1458800718_thumb.jpeg

post-20218-0-49809100-1458800732_thumb.jpeg

post-20218-0-71373200-1458800750_thumb.jpeg

post-20218-0-35887300-1458800759_thumb.jpeg

post-20218-0-97759100-1458800773_thumb.jpeg

post-20218-0-32756500-1458800781_thumb.jpeg

post-20218-0-27401700-1458800792_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.