Skocz do zawartości

moja przyczepka


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich rozważaniach , jak dużą , jakiej marki , jak wyposażoną przyczepę kupić ( ten tryb chyba każdy z nas przerabiał) padła decyzja . Decyzję w zasadzie podjęła żona , ma być niewielka - bo lubimy podróżować, ma być w miarę dobrze wyposażona ( czyli standart) no i oczywiście cena do zakceptowania.Co do wielkości i marki nie do końca się zgadzałem - ale jak się kocha !!!! Padło na Chateau 350 , sprowadził nam ją człowiek z okolic Stargardu Szczecińskiego który zajmuje się sprzedażą przyczep ( bardzo dobra obsługa - polecam)

Chateau 350 la car RP 1994, MW - 598, DMC 900 , Łazienka ,kuchnia , ogrzewanie , duża lodówka, radio i głośniki , maszt antenowy , zbiorniki na czystą i brudną wodę , pełny przedsionek , sejf . Jedyne co boli przyczepkę to jest zaczep który nie był nigdy wymieniony , sprzedający tłumaczył że była bardzo mało eksploatowana , faktycznie nic z zaczepem się nie dzieje . Wszystko jest sprawne i działa bez zarzutu ( odpukuję ).

No i jestem posiadaczem przyczepy. Pozdrawiam serdecznie

post-45713-imported-6b133f9e-9032-4ed2-939c-5da461ebcec5_thumb.jpg

post-45713-imported-e60499a5-8ec0-417f-ba4c-bdd80ed328c4_thumb.jpg

post-45713-imported-5a49bdf1-a9b1-430e-a6f4-a55bf5bec6ce_thumb.jpg

post-45713-imported-14e4dc89-2d27-4f80-93bc-031150ee9f2e_thumb.jpg

post-45713-imported-42b6343f-9bdc-4c86-98e5-55a9f24d6a11_thumb.jpg

post-45713-imported-4000c484-7769-499c-9b47-36e1ad21f55e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, gratulacje :ok:

sprowadził nam ją człowiek z okolic Stargardu Szczecińskiego który zajmuje się sprzedażą przyczep ( bardzo dobra obsługa - polecam)

 

Mogę Cię prosić o dodatkową informację w celu dotarcia do tego sprzedawcy? Je jeszcze przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

Ładna, gratulacje :ok:
sprowadził nam ją człowiek z okolic Stargardu Szczecińskiego który zajmuje się sprzedażą przyczep ( bardzo dobra obsługa - polecam)

 

Mogę Cię prosić o dodatkową informację w celu dotarcia do tego sprzedawcy? Je jeszcze przed zakupem.

 

Podaję numer tel. 609244022 , na allegro ogłasza się pod nazwą Campmax.

Tyle mogę Ci pomóc. Przed zakupem wszystko było przygotowane , podłączony gaz , prąd . Wszystko można sprawdzić. Dlatego chwalę tego sprzedawcę . W trakcie poszkiwania spotkałem się z różnymi.

Życzę powodzenia i szczęścia bo to jest też potrzebne w trakcie kupna używanego sprzętu. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję numer tel. 609244022 , na allegro ogłasza się pod nazwą Campmax

 

Dziękuję za informację.

 

Życzę powodzenia i szczęścia bo to jest też potrzebne w trakcie kupna używanego sprzętu

 

Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna i zgrabna. Rozkład wnętrza identyczny jak u mnie tylko lodóweczka w innym miejscu. W sumie to typowa salonka :).

 

Pozdrawiam i miłego użytkowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie, ja swoją kupiłem od gwarantowanego znajomego, bo handlarze i internetowe rózne giełdy itp to jedno - chmara oszukanców i złomów. A juz lepiej wiecej zapłacic i byc zadowolony. choc te oszukane tez drogie. Zreszta najlepsze sprawdzian to smród jesli smierdzi w przyczepie to wiadomo ze złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.