Jump to content
Tomii

Ankieta dotycząca miejsca XIX Zlotu - Zdwórz vs. Biały Brzeg

Miejsce XIX Zlotu  

58 members have voted

1. 1. Wolę żeby XIX Zlot Karawaning.pl odbył się:

Recommended Posts

finger

Tak tak Areczku , ale jak Jaśko dodatkowo zatrąbi o 6 rano na swym rogu długim , cętkowanym , krętym , to wtedy będziesz i w piekle i w raju :)

Ani w piekle ani w raju tylko na haju . :lol:

I niech jeszcze Rysiaczek , sorrrry , Pan Rysiaczek z rana zawoła na ... :rolleyes: , to pierdzielić Karaiby .  :bzik: 

Edited by finger (see edit history)

pawarotti

byłem na zlocie w Białym Brzegu długi weekend majowy temperatura 30 stopni 100 przyczep chętnie bym to powtórzył

Lepciak

byłem na zlocie w Białym Brzegu długi weekend majowy temperatura 30 stopni 100 przyczep chętnie bym to powtórzył

Przecież nikt nie zabrania Tobie tego powtórzyć.

Edited by Lepciak (see edit history)

ptaku

nam też nikt nie zabroni znowu się spotkać  :biwak:  :gitara:

Rysiaczek

,,Krzykaczkę,, zapraszam w sobotę na pyszną poranną kawusię wraz ze śniadankiem a.la Rysiaczek. Oczywiście z całą rodzinką . Rozumiem że pod namiotem nie będziecie mieli warunków aby wytwornie zjeść . :biwak::slina::serce: Fingerku ! Baryłeczka będzie stała skoro świt. W drodze do porannej toalety zapraszam !!!

Edited by Rysiaczek (see edit history)

finger

Rysiaczku , jak sam wiesz , Ci co trzymają dietę na czczo przyjmują płyny (+- dwie szklanki). Ja ściśle zamierzam przestrzegać stosowania tej zasady . :look:  :bzik:  :lol:

Żeby nie było . Zamierzam też zapoznać Ciebie z moim specyfikiem . Może zerwać gacie i wyjście do toalety będzie już nieaktualne . :lol:

DOMINO7

Hrhrhrhrrr... Już się zaczyna :) :). Luźne pogaduchy... Ha ha ha... Trzeba zrobić tą majówkę, to się może atmosfera rozluźni. ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...