Jump to content
Tomii

Ankieta dotycząca miejsca XIX Zlotu - Zdwórz vs. Biały Brzeg

Miejsce XIX Zlotu  

58 members have voted

1. 1. Wolę żeby XIX Zlot Karawaning.pl odbył się:

Recommended Posts

Pierzasty

Głosik na ZDWÓRZ oddany :) :)

Pierzasty, jak nie UW to L4, jak nie L4 to wystawimy Ci usprawiedliwienie ;).

heh :) najwyżej sobie połamię palce. Hmm, tylko które wybrać ?

ed

Dominik :yes:

Głos za Zdworzem

finger

Koledze fingerowi (piszę tak oficjalnie, ponieważ nie widziałem Go tak dawno, że nawet nie pamiętam czy my jesteśmy na "TY")  zapewne chodziło o to, aby ankieta zawsze była na widoczna. Teraz jest na wierzchu tylko w momencie, gdy ktoś napisze nowy post w tym temacie. Po odczytaniu tego posta, trzeba go odszukać w "ogólnym" (teraz w "Zlotach"), aby prześledzić wyniki.

Tak to rozumiem. 

Bardzo dobrze Pawełku zrozumiałeś . O to właśnie chodzi bo zwyczajnie słabo ją widać co stwierdzić można po ilości oddanych głosów do tej pory .

PS - A skoro piszę Pawełku to znaczy , że my dalej na TY ty ry ty . :lol: Zdałoby się spotkać bo już aż  głupio .

DOMINO7

Dziękuję. Tak na szybko: dzwoniłem na kemping w celu informacyjnym. Termin majówki zarezerwowałem, właścicielka kempingu bardzo się ucieszyła na wieść o naszej wstępnej chęci przybycia. Pamięta zlot w 2006r. Na obecną chwilę mogę powiedzieć, że miejsca starczy dla każdego i że dla osób chcących przyjechać bez ogona także znajdzie się miejsce. Wszystkie dalsze ustalenia i informacje po ewentualnym wyborze tego miejsca na wiosenny zlot.

Tomii

Bardzo dobrze Pawełku zrozumiałeś . O to właśnie chodzi bo zwyczajnie słabo ją widać co stwierdzić można po ilości oddanych głosów do tej pory .

PS - A skoro piszę Pawełku to znaczy , że my dalej na TY ty ry ty . :lol: Zdałoby się spotkać bo już aż  głupio .

To jeszcze mi wyjaśnij kiedy/gdzie ankieta nie jest widoczna?

Rybki

Jest widoczna dopiero po wejściu na kącik ogólny lub jeśli jest post w temacie ankiety dodany jako ostatni. O ile dobrze zrozumiałem chodzi o to, aby zawsze była widoczna tak jak po dodaniu ostatniego posta w kąciku ogólnym - bez względu na to czy w innym temacie kącika ogólnego oddano głos :bzik:   :bzik:   :bzik:

:]

Tomii

Jest widoczna dopiero po wejściu na kącik ogólny lub jeśli jest post w temacie ankiety dodany jako ostatni. O ile dobrze zrozumiałem chodzi o to, aby zawsze była widoczna tak jak po dodaniu ostatniego posta w kąciku ogólnym - bez względu na to czy w innym temacie kącika ogólnego oddano głos :bzik:   :bzik:   :bzik:

:]

Zakręciłeś jeszcze bardziej.

1. Po wejściu na forum widzimy działy a nie tematy. Ciężko żeby temat widoczny był między działami. Dopiero wejście w odpowiedni dział ukazuje nam tematy.

2. Ankieta widoczna jest zawsze - tyle że widoczna jest wśród innych tematów. Nie jest widoczna wśród innych działów czy wśród innych postów. Taka jest budowa forum i tak było zawsze - działy, tematy, posty. 

finger

Tomku , nie da się prościej  .

Gdyby nie Lepciaka avatar to temat ankieta ginie w gąszczu innych .

Jak wcześniej pisałem , powinna "bić po oczach" .

post-1836-0-57739900-1457113852_thumb.png

kit

Na moje to brakuje poprostu działu "aktualności" i w nim mogły by sie pojawiać sprawy pilne (np szybka ankieta nt zlotu) lub akcje okazjonalne (np kalendarz, jakis konkurs)

Spablo1

Zawsze można podbijać posta :D

DOMINO7

Dzięki za dobre słowo :thank: ​. He, he, he.... "Cała poznańska ekipa..." :] ​ Już widzę tą wizytę organizacyjną w Zdworzu.... :look: ​ Trzeba by chyba jechać Kit'owym autobusem... :lol: ​ :pub: ​  :hop1: ​

kit

taaa tylko kto poprowadzi :niewiem: 

maćki

taaa tylko kto poprowadzi :niewiem:

Tomek .Twój samochód ,to Ty . To był oczywiście żart . Powodzenia .

terrino

Ja jadę z wami :]​ , jutro zakup cytryn więc świeże "paliwo" będzie.

maćki

Jestem za Zdworzem . Nie głosuję , bo nie mam pewności czy przyjadę . Brak urlopu w poniedziałek .Powodzenia .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...