Jump to content
Tomii

Ankieta dotycząca miejsca XIX Zlotu - Zdwórz vs. Biały Brzeg

Miejsce XIX Zlotu  

58 members have voted

1. 1. Wolę żeby XIX Zlot Karawaning.pl odbył się:

Recommended Posts

Tomii

Moi drodzy kilka ustaleń.

Ankieta trwa od dziś do niedzieli 6 marca do godziny 22:00.

Ankieta jest Publiczna! Osoby które zagłosują, ich miejsce wygra a oni nie przyjadą będą u mnie na czarnej liście. 

Opis ośrodka w Zdworzu jest tu: http://forum.karawaning.pl/topic/366-lustracja-kempingu-w-zdworzu/

Opis stanicy w Białym Brzegu tu: http://forum.karawaning.pl/topic/10268-miejsce-xi-zlotu-karawaningpl-maj%C3%B3wka-2012/

Na razie żadnych propozycji cenowych nie było. 

Spablo1

Tak. Dokładnie jak pisze Tomek - fajnie byłoby, aby osoby, które wiedzą że nie pojawią się na Złocie (bo np nie lubią kontaktów z innymi na kempingach :D ) powstrzymały się od głosu :ok:

finger

Czy można ankietę ustawić tak aby była zawsze widoczna ?

W temacie ogólnym gubi się podczas napisania innego wątku i wtedy mało kto o niej wie .

Tomii

Czy można ankietę ustawić tak aby była zawsze widoczna ?

W temacie ogólnym gubi się podczas napisania innego wątku i wtedy mało kto o niej wie .

Totalnie nie rozumiem o co chodzi? Mógłbyś jakoś mniej zawile. Nie wiem co nazywasz tematem ogólnym? 

Ankietę przeniosłem do nowego działu. 

Spablo1

Totalnie nie rozumiem o co chodzi? 

Koledze fingerowi (piszę tak oficjalnie, ponieważ nie widziałem Go tak dawno, że nawet nie pamiętam czy my jesteśmy na "TY")  zapewne chodziło o to, aby ankieta zawsze była na widoczna. Teraz jest na wierzchu tylko w momencie, gdy ktoś napisze nowy post w tym temacie. Po odczytaniu tego posta, trzeba go odszukać w "ogólnym" (teraz w "Zlotach"), aby prześledzić wyniki.

Tak to rozumiem. 

Tomii

Koledze fingerowi (piszę tak oficjalnie, ponieważ nie widziałem Go tak dawno, że nawet nie pamiętam czy my jesteśmy na "TY")  zapewne chodziło o to, aby ankieta zawsze była na widoczna. 

No i jest  :hmm:

Pierzasty

Kurcze, chciałbym zagłosować, ale nie wiem czy urlop dostanę. A wtedy dostanę "baty" od Ciebie Tomek :) ?

Tomii

Kurcze, chciałbym zagłosować, ale nie wiem czy urlop dostanę. A wtedy dostanę "baty" od Ciebie Tomek :) ?

Czarna lista  :krzykacz:  :boks:  :tuk: i z kijem po Ostrówku będę za Tobą biegał  :]

matubo

Gdzie można znaleźć nową ofertę Białego Brzegu

strus251

Głosik na ZDWÓRZ oddany :) :)

Pierzasty, jak nie UW to L4, jak nie L4 to wystawimy Ci usprawiedliwienie ;)

Edited by strus251 (see edit history)

DOMINO7

Obowiązuje cisza wyborcza.

Spablo1

Oferta, która godzinę temu przedstawiła Stanica, została ukryta. Przynajmniej do zakończenia "ciszy wyborczej" :D

matubo

Wczoraj Tomii napisał: "Na razie żadnych propozycji cenowych nie było". Dzisiaj były, ale się ukryły.

DOMINO7

Wydaje mi się, że cena nie powinna być jakimkolwiek wyznacznikiem. Myślę że i w Białym Brzegu i w Zdworzu zostaną ustalone ceny "zlotowe", tak jak to miało miejsce na poprzednich zlotach.

Cathay

Dominik, jakby co to chętnie pomogę! Zresztą myśle że cała poznańska eka pomoże.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...