Skocz do zawartości

Telewizjada - tv na laptopie, tablecie, komórce przez internet


Rybki

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.telewizjada.net/live.php

 

Jak w temacie. Strona internetowa na której można oglądać TV online. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i spełniać wymagania techniczne oraz sprzętowe opisane na stronie serwisu.

Prościej się nie da... :yay:   Miłego oglądania   :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh super patent. Ciekawe kiedy to zamkną. Zero reklam przynajmniej na start. Jest polsat - można będzie Euro 2016 wybrane mecze oglądnąć (ok 50% wszystkich).

 

ciekawe czy blokują sygnał za granicą i trzeba będzie robić przekierowania, czy zwyczajnie telewizjada pojedzie ze mną na wczasy zamiast anteny sat :]

 

ok. widzę też polsat sport i sport extra, ciekawe jak długo podziałają. Z opisu wynika, że serwery w Hiszpanii

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://videostar.pl/ tu macie kolejny serwis do oglądania TV po necie. Serwis jest w pełni legalny więc nie ma obawy, że zostanie nagle zamknięty. Działa na komputerze, telefonie, tablecie. Cześć kanałów jest darmowa ale można sobie również wykupić dodatkowe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat jak jestem za granicą oglądam weeb.tv i powiem szczerze że śmiga bez żadnych problemów. Oczywiście w Polsce również działa. Wystarczy mieć dostęp do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizjada.net zeżre cały transfer. Oglądanie filmu na tablecie w HD w godzinę zechlało 700MB. Dla mnie to w domu nie problem,, bo nie mam limitu transferu, ale w drodze/na campingu to już się trzeba zastanowić co oglądać.

no pewnie, że zeżre - żadna nowość, tak jak odpalenie filmu na YT w najwyższej rozdzielczości. Ja pozbyłem się problemu i w telefonie nie mam limitu, a zużycie mam zawsze pod 10GB miesięcznie. Fajny patent na wyjazd, jak jest dostęp i potrzeba coś obejrzeć - np mecz... bo generalnie na wyjeździe nie oglądam tv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.telewizjada.net/live.php

 

Jak w temacie. Strona internetowa na której można oglądać TV online. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i spełniać wymagania techniczne oraz sprzętowe opisane na stronie serwisu.

Prościej się nie da... :yay:   Miłego oglądania   :miga:

Ej no... :look: super sprawa :]

Wielkie Dzięki :thank::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piracki serwis, dodatkowo blokujący się jak jest premiera czegoś konkretnego. Dwa tygodnie temu próbowałem zobaczyć na tym premierowy odcinek nowego sezonu Vikingów. Nie dało się. Nie wiem czy dobrze reklamować piractwo na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, gupek, dekoder se kupiłem  :mlot:

 

Źle nie zrobiłeś :nono:  A jak Ci sie transfer po tygodniu stania na polu skończy, to co wtedy ?  :hmm:  Naziemna, to naziemna. Ja mam tuner USB, z pilotem jak do normalnego TV i telewizję mogę oglądać na laptopie.  Na pewno mogę już powiedzieć, że w PL i w CZ nie ma problemu. Oczywiście ograniczenie jest do lokalnych TV z kraju w którym jesteśmy. Aaa i w HU też działało, tyle, że to raczej z muzycznych kanałów korzystałem  :look: Próbowałem wiadomości obejrzeć ale.....  :mlot: Generalnie TV raczej się na kempingu nie ogląda ale jako ciekawostka do śniadania może być  ;)

A teść zainwestował w w talerz, stojak i wozi ze sobą Polsat. Mnie by się nie chciało ale każdy robi na kempingu co mu tam pasuje. Jak teściowa musi serial obejrzeć to nie ma silnych....  :angry:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.