Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.12.2018 o 09:08, polo63 napisał:

Zważę, bo nie chcę mi się aż wierzyć w taką różnicą wag:)

Mieliście Pany racje waga wskazała  2265kg z pełnym zbiornikiem paliwa czyli na pusto 2200kg MW mam w Pimperze?

Elektryke udało się "rozszyfrować" i nawet dobrze będzie?

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Misio napisał:

I 2800 dmc?

Ciut maławo...ale jeszcze realnie...

 

3 godziny temu, szary11 napisał:

535kg ładowność... Ani dużo, ani mało. Musi być więc w sam raz ?

Mało ale że w 4osoby śmigamy to powinniśmy z wodą się zmieścić w 2800DMC -co zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mógłby mieć te 3100kg DMC (i by się o nic martwić nie trzeba było), ale musimy się zmieścić w tym co mamy (ważne że da radę), a jak dzieci podrosną i najdzie ochota będę mógł cepke z garażu wyciągnąć i w 3.5T DMC zestawu się zmieszczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trochę przekroczysz DMC to nikt Ci nie zrobi z tyłka jesieni średniowiecza. Do 3,5T masz sporo. Oczywiście musisz pamiętać o zawieszeniu.

U mnie zestaw nieuchronnie zbliża się do 3,5T i ja już muszę się mieć na baczności. Tak więc głowa do góry :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taaa- zawracać- takim nabytkiem się pochwalić to nie zawracanie? a Co z Cimperkiem? zmienił właściciela????  A zawirowanie niedługo się skończy....albo dopiero zacznie- zależy z której strony patrzeć!!!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra jestem?

Melduję, że w Pimperku ogarnięta została, podłoga, elektryka, oświetlenie Led (tak wnętrza jak i zewnętrzne), uruchomiony gaz (dobrze działa tylko lodówka, z piecykiem trzeba będzie jeszcze "powalczyć"), czasu zabrakło by zatankowac wody, więc pewnie jeszcze kilka hocków klocków przy tej okazji wyjdzie (spłuczka toalety, przewody, truma), bo pompki nowe już się w Pimperku zameldowały, tak jak i dywan bez którego sobie życia karawaningowego nie wyobrażamy.

20190330_140345.jpg

20190330_140516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polo63 napisał:

dywan bez którego sobie życia karawaningowego nie wyobrażamy

A u mnie odwrotnie, choć mam dedykowane dywaniki wycięte na kształt podłogi (być może oryginalne) to tylko raz rozłożyłem by zobaczyć, jak wyglądają i wylądowały w piwnicy. Fakt, że klimat lepszy, jednak utrzymanie w czystości jest już o wiele trudniejsze niż gładkiej podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lbuster napisał:

A u mnie odwrotnie, choć mam dedykowane dywaniki wycięte na kształt podłogi (być może oryginalne) to tylko raz rozłożyłem by zobaczyć, jak wyglądają i wylądowały w piwnicy. Fakt, że klimat lepszy, jednak utrzymanie w czystości jest już o wiele trudniejsze niż gładkiej podłogi.

Tutaj mamy inne zdanie Sebastianie, ale ja to w ogóle "inny" jestem, bo kampera kupiłem jak mi się dziecko urodziło (pozdro Arku? ); jak ja lubię te nasze "różnice" chłopaki?.

aaaaa i jeszcze zaskoczenie, bo o ile dużych gabarytowo rzeczy (typu wózek gondola) nie mamy tutaj gdzie zmieścić, tak na tzw. drobnicę miejsca mamy więcej - aż półki nam wolne zostały po przepakowaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.