Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.12.2018 o 21:31, jarobaro napisał:

...a z ciekawości jaka masz MW i DMC?

MW 1645kg

DMC (dobrze kojarzyłem) 2800kg

Nie da go się przeładować, a u Ciebie jak te wagi się kształtują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2018 o 11:58, polo63 napisał:

Tyż takie same obawy miałem, ale jak "się przymierzyłem" to nie jest źle - faktem jest, że pod spaniem (w Cimperku) było wygodniej, ale miec wszystkiego nie można:P

w Cimperku od suchego ok 80l wody wchodziło + 2bańki po 30L luzem - eeee to wracam com wcześniej napisał tyle samo wody, kulwa nawet mniej bo tutaj spłuczka WC zasilana jest z tego samego zbiornika:/ - nic to dalej bańki z wodą będę woził na dłuższe dzikie wyjazd:) - na wiosnę pomierzę, będę wiedział.
Myślę, że do Częstochowy uda mi się dotrzeć (pierwszy jaki planuję wyjazd), jeśli nie tam to może w końcu nad Śniardwami się uda spotkać:P

OOOO :) GRATKI GRATKI :brawo: "Mikołaj" szczodry był, niech się spisuje i do Częstochowy dojedzie.

Jeszcze raz wiele Łask Bożych i Radości na każdy dzień. Pozdrawiamy no i do zobaczenia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, visitor1967 napisał:

OOOO :) GRATKI GRATKI :brawo: "Mikołaj" szczodry był, niech się spisuje i do Częstochowy dojedzie.

Jeszcze raz wiele Łask Bożych i Radości na każdy dzień. Pozdrawiamy no i do zobaczenia :rolleyes:

Dzięki, mam nadzieję że i dalej dojedzie?-planuje być w Czestochowie ale u mnie w robocie nic nie wiadomo?.

Do rychłego Stasiu ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, polo63 napisał:

MW 1645kg

DMC (dobrze kojarzyłem) 2800kg

Nie da go się przeładować, a u Ciebie jak te wagi się kształtują?

Ja mam dmc 3100kg a i tak realnie w te wakacje ledwo się zamieściłem 3500kg coś masę własną masz bardzo niska, ja sprawdzę w dowodzie jutro to ci napiszę ile mam MW 

10 godzin temu, polo63 napisał:

MW 1645kg

DMC (dobrze kojarzyłem) 2800kg

Nie da go się przeładować, a u Ciebie jak te wagi się kształtują?

Wejdź dla pewności na wagę by sprawdzić te parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę, ale lepiej Ty swojego tyż sprawdź, bo mój Cimperek wiekszym jest i MW jego 2000kg nie przekracza - więc śmię twierdzić że u Ciebie będzie tyż "coś oszukane".

@jarobaro wg Twego DR to ty ledwo 6 osób na suchy i pusty samochód zabierzesz i już przeładowany jesteś- masz coś nie tak tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak jest ale magicznego 3.5tony nie przekraczamy więc na bramkach i wagach w drodze nie mam problemu. A jeżdżę ostrożnie więc na razie kontroli brak a w te wakacje ponad 5tys km po Europie południowej i żadnych przygod

A jezdzimy tylko w 3osoby w tym dziecko więc trochę kg na załadunek zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie piszę, że jest jak w dowodzie wpisanym zostało, ale czemu mniejsze auto (Pimper) ma ważyć więcej od większego (Cimper- ten był ważonym przy rejestracji, bo sam diagnosta wątpił w dotychczasową jego MW wynoszącą wg papierów 2200kg). Doświadczony powyższym śmię twierdzić, że MW Pimperka wynosząca 1645kg jest realną zważywszy na różnice w wielkości i materiałów użytych do produkcji obu kamperów, com postaram się zweryfikować na wadze.

@Misio dzięki ?

Poprawka:

Cimperek był ważonym z wyposażeniem, jak stoi w zimę - czyli tyż trochę więcej jak na pusto mu waga wykazywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapakowany około 3500...i ciężko trzeba się starać, by nie przekroczyć. Mimo 3-4osób na pokładzie (i poza mną to waga lekka).

A w papierach...

MW 2390kg

Pusty jak kupiłem to na pusto ważył około 2,6-2,7

Ale mój kamper jest ciut dłuższy... no ale ja mam za to lżejszy silnik i lżejsze zawieszenie przednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.