Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 8 miesięcy temu...

Bartek - dziękuję za pozdrowienia. Zostały przekazane zaraz po powrocie. Teściowie wylądowali w efekcie na KRK-u w Baśce :) Są już z powrotem, zadowoleni i już najarani na przyszły rok :]

 

Hej ! Masz namiary na fajny kemping na Basce ? Wybieramy się tam w tym roku. Z góry dziękuję ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej ! Masz namiary na fajny kemping na Basce ? Wybieramy się tam w tym roku. Z góry dziękuję ! :)

 

Hej. Teraz dopiero przeczytałem :)

 

Kemping, na który teściowie wybierają się po raz drugi i którym są zauroczeni to: https://www.camping-adriatic.com/pl/naturist-camping-bunculuka-baska

 

Należy jednak pamiętać, że to kemping naturystyczny (choć na zdjęciach z plaży nie wszyscy są na golasa:) :hmm:  ) i w sezonie koszmarnie drogi. Przeliczaliśmy w zeszłym roku na trzy osoby, z początkiem sierpnia i nie podjęliśmy wyzwania  :pad: Przerosło nasze możliwości......  Teściowie jeżdżą z kartą ACSI i w czerwcu, więc siedzą za 20 euro za dobę  :bzik:  Okolica bajeczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kajetan ! :)

Jedziemy na kemping Skrila :) zostałam uwiedziona cudowną relacją Gusi z zeszłocznych wakacji :)

Pozdrówka ! :)

 

Ja tez jestem zauroczony tym kempingiem i jego okolicą ale "oduroczyły" mnie ceny ..... CRO staje sie powoli za droga.....  :oslabiony:

 

Ponieważ jedziemy w tym roku w drugiej połowie sierpnia, zakupiona jest jus karta ACSI, która zaczyna działać na niektórych kempingach już od 21.08. Niestety wybór w tym okresie jest jeszcze malutki ( w CRO to 4 kempingi i tylko na Istrii) i kilka sensownum zasięgu we Włoszech. Pierwszy tydzień planujemy w AT - bez ACSI, bo tam jeszcze nie działa w tym okresie, więc będzie drenaż portfela, a potem południe. W zależności od pogody i nastroju - Istria, Veneto lub Garda. Taki plan wstępny, a co z tego wyjdzie  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na Skrili niestety nie jest tanio :( 12 dni 400€ za parcelę :(

W zeszłym roku na Helcampie wydaliśmy 950zł za box i 3 osoby -a to jeszcze "po znajomości" bo ostatnie 3 lata z rzędu u nich byliśmy. Pogoda nad bałtykiem w kratkę :/ sam wiesz jak jest. Jedynym plusem Helu jest to że można iść na zupełnie pustą plażę. Natomiast na kempingu to już szpilki nie wepchniesz... :(

No to w tym roku chcemy trochę zaszaleć i wygrzać dupki ;) na Chorwackim wybrzeżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.