Skocz do zawartości

RELACJA ZE ZLOTU W SANDOMIERZU


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tu Jozin z Bazin,jest piękny wieczór, dziś był dzień zwiedzania, a teraz siedzimy przy stole i omawiamy

problemy techniczne !!!

 

Pozdrawiamy bardzo, Jozin i koledzy. :ok: Jest z nami kolega Johny też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie fajowo na tym zlocie :ok:

 

Mam pytanie do Jozina z Bazin czy po tym nurkowaniu ktoś próbował Cię ratować ?? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Jozin z Bazin,jest piękny wieczór, dziś był dzień zwiedzania, a teraz siedzimy przy stole i omawiamy

problemy techniczne !!!

 

Pozdrawiamy bardzo, Jozin i koledzy. :ok: Jest z nami kolega Johny też

 

 

Jacku czyżbys zmienił ksywkę z trola na Jozina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani,

 

my dojechaliśmy już do Warszawy. A Wy jeszcze Tam... Razem... Ale pogoda była jaka była i stąd decyzja o wcześniejszym powrocie. Mamy nadzieję, że teraz świeci u Was słońce.

Chcemy Wam podziękować za wspólnie spędzony czas i za super organizację i już czekamy na kolejne spotkanie z Wami.

Wirtualnie żegnamy się z tymi, z którymi nie zdążyliśmy pożegnać się rano. Do zobaczenia na szlakach no i oczywiście na forum :ok:

 

Kasia, Paweł, Piotruś i Kuba

(kaplaw i pplaw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! jestem już w domu przestało padać przed Kozienicami ,ruch po drodze spory i zero misiaczków do samej Warszawy,uciekam rozwinąć przedsionek niech się suszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymlon, tam, gdzie "stoi" Twoja przyczepa w czwartek stał balon, no i codziennie w piłkę z dzieciakami graliśmy, więc nie wiem...

Tak czy inaczej, każde sąsiedztwo w Sandomierzu było miłe :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.