Skocz do zawartości

Gdzie za granicą kupić czepkę?


maciejkos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Przymierzam się do zmiany przyczepy. Na chwilę obecną trochę poszukałem w necie, trochę podzwoniłem i ogólnie to ręce mi opadają.

 

Postanowiłem poszukać czepki za granicą. głównie po to by ominąć marżę jaką narzucają sobie nasi handlarze  oraz mieć możliwość obejrzenia przyczepy zanim zostanie u nas w Polsce poddana zabiegom "upiększającym" i odchudzającym(ze wyposażenia). Wiem że można kupić coś fajnego od osób prywatnych, tylko ja nie mam czasu jeździć po Całej Polsce dla jednego ogłoszenia. Doszedłem do wniosku, że lepiej jechać raz gdzieś daleko i zahaczyć ze dwa trzy komisy.

 

Ktoś z Was wie gdzie za granicą(Niemcy, Holandia) znajdują się jakieś fajne komisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewniaka nie ma co liczyć, ale ponurkuj sobie po ebay.de, mobile.de, autoscout24.de

Ponadto bardzo dużo używanych przyczep kamperów jest w ofercie dilerów/salonów ale dotrzeć do nich wirtualnie jest nieco trudniej.

Wpisz sobie w szukajkę interesujący model budki, kliknij "grafikę", wybierz interesujący egzemplarz w przewidywanym przedziale cenowym i tak najszybciej trafisz do sprzedawcy.

Np tędy: https://www.google.pl/search?q=knaus+sudwind&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgpueXi4fLAhVKlxoKHYAbB9MQ_AUIBygB&biw=1366&bih=641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Ja byłem tu kilka razy, Alte Berliner Str. 78, 15366 Hoppegarten, Allemagne w miarę dobry wybór nowych i używanych.

Edytowane przez rafal.wosik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 20.02.2016 o 15:36, maciejkos napisał:

Przymierzam się do zmiany przyczepy. Na chwilę obecną trochę poszukałem w necie, trochę podzwoniłem i ogólnie to ręce mi opadają.

 

Postanowiłem poszukać czepki za granicą. głównie po to by ominąć marżę jaką narzucają sobie nasi handlarze  oraz mieć możliwość obejrzenia przyczepy zanim zostanie u nas w Polsce poddana zabiegom "upiększającym" i odchudzającym(ze wyposażenia). Wiem że można kupić coś fajnego od osób prywatnych, tylko ja nie mam czasu jeździć po Całej Polsce dla jednego ogłoszenia. Doszedłem do wniosku, że lepiej jechać raz gdzieś daleko i zahaczyć ze dwa trzy komisy.

Już wiem, że kolega sam sobie zrobił przyczepkę.

Ja raczej nie będę tak zdesperowany i z podobnym dylematem wyglądam poza granice naszego kraju który w tym roku szczególnie ma ubogi rynek karawaningowych pojazdów.

Przeglądam oferty za granicą i dochodzę do wniosku, że sytuacja analogiczna jak z autami. Porównując ceny zachodnie do PL człowiek zastanawia się na czym zarabiają niektórzy handlarze, po relacji niektórych kupujących wiemy, że często na zgniliźnie w ścianach i nieświadomości klienta.

Wygląda na to, że z ofert internetowych niewiele da się wynaleźć.

Czy znacie jakieś większe skupiska/zagłębia przyczepowe? 

Może ktoś jak kolega @RM77 ma jakieś sprawdzone adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipert powiem Ci tak, 3 lata temu byłem w Danii za budą. Za taką hobbitke jak w PL dałem 26 z wyposażeniem typu przedsionek cxy talerze to tam nie znalazłem taniej jak 36. I do tego kompletny golas. Handlarze mają ich za dużo żeby spodziewać się że wyszukują okazji po ogłoszeniach, podejrzewam że biorą hurtem z jakiś wypożyczalni. Ale w PL też można trafić ładną, tą hobbite co wtedy miałem kupiłem w białogardzie, pojeździłem dwa sezony i poszła dalej, nie wyszły kwiatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.