Skocz do zawartości

3500 kg - jakie auto 4x4 siedem osób + przyczepa min. 1100 DMC


MICA

Rekomendowane odpowiedzi

jest to jakaś opcja, ale nie pogardzę jakimś podniesionym 4x4...

Chrysler Pacifica, Chrysler Aspen, Dodge Durango, Chevrolet Suburban, Chevrolet Tahoe, Ford Expedition, Lincoln Navigator, Jeep Commander, Toyota Sequoia.

Takimi autami mógłbyś ciągnąć sobie w zimie nawet to piętrowe Kabe :-) . Niestety trza by parę grajcarów łoddać. Wybór należy do Ciebie.

P.S. I te auta nie tylko mają napis 4x4. One też robią robotę.

te auta przekraczają 2400 DMC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chrysler Pacifica, Chrysler Aspen, Dodge Durango, Chevrolet Suburban, Chevrolet Tahoe, Ford Expedition, Lincoln Navigator, Jeep Commander, Toyota Sequoia.

Takimi autami mógłbyś ciągnąć sobie w zimie nawet to piętrowe Kabe :-) . Niestety trza by parę grajcarów łoddać. Wybór należy do Ciebie.

 

No i oczywiście Hyundai Terracan  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-high-executive-panorama-7-osobowy-ID4p2rZy.html

 

:ok:

 

produkowany od 2006 idzie z budką jak komornik po traktor :]

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viatoll - chory system ale cóz zrobić, jest i nic tego nie zmieni Koszty śmieszne w porównaniu do sum wydawanych na imprezki wyjazdowe :pub:

 

 

3.5t - jak chcesz dobry holownik 4X4 to będzie cięzko sie zmieścić, chyba że jakies suviki z pseudo napedami

 

4x4 - do czego ma to służyć? zimą na ośce tez się da, chyba że planujesz jakies extremy No i zalezy od czestotliwości i charakteru wyjzdów

 

7osób - czy 7 siedzeń? bo to róznica :)  7 siedzeń można mieć wszędzie tylko kto na tym ujedzie (szczególnie ławki w bagazniku) jak ma podrózować 7 osób to tylko van i to duzy z niezaleznymi fotelami

 

 

Ogólnie dla mnie bezsensowne kryteria bo albo się bawić ale miec czym (4x4, 7os, extra buda i żegnaj 3,5t) albo miescic się w 3,5t i eksplowatować przecietny zestawik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powyżej 3,5t zestawu to nieśmiało zaproponuję Discovery 3.

Są wersje 7 osobowe

 

Daje radę z przyczepą zawsze i w każdych warunkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż każdy chwali swoje, i dobrze a czy jest budżet jest ograniczony czy nie ma znaczenia bo to tez ważne. :niewiem:

budżet ograniczony, na auto ze 20 000 na przyczepę 15 000 - 20 000

Jak powyżej 3,5t zestawu to nieśmiało zaproponuję Discovery 3.

Są wersje 7 osobowe

 

Daje radę z przyczepą zawsze i w każdych warunkach ;)

a jakie ma DMC Twój Discovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-high-executive-panorama-7-osobowy-ID4p2rZy.html

 

:ok:

 

produkowany od 2006 idzie z budką jak komornik po traktor :]

tylko te 2 miejsca z tyłu to można klaustrofobi się nabawić :blagac:

Mam  tak tak w swoim E 70 i próbowałem tam się zmieścić - nie da rady :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet na auto niski w stosunku do wymagań i rocznika. Założenie, żeby nie przekroczyć 3,5t też bez sensu. Przemyśl sprawę 2 razy bo nawet podwojenie budżetu na auto niewiele da. Naszykuj się na koszty eksploatacji napędu bo przebiegi będą znaczne lub zwwryfkuj oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MICA, Chyba nawet Dacia nie będzie w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Ale tak czy owak życzę owocnych poszukiwań!!! Już nawet nie jestem ciekawy co to będzie za auto...

wiem, temat ciężki, sztuka się zmieścić w swoich założeniach a nie wydać 2x więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżet ograniczony, na auto ze 20 000 na przyczepę 15 000 - 20 000

a jakie ma DMC Twój Discovery?

Ulala 2006r za 20 koła :hmm:  będzie ciężko i to jeszcze 4x4, a duskoteka to nie pytaj tam jest z 2800DMC

 

wiem, temat ciężki, sztuka się zmieścić w swoich założeniach a nie wydać 2x więcej...

To racja ale czy za wszelką cenę, ja kupiłem niedawno takie auto, kosztowało tyle co chcesz wydać ale nie patrzałem na DMC, miało być 4x4 na ramie i z reduktorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.