Skocz do zawartości

WĘGRY 2016- kto? gdzie? kiedy?


AgaMar

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kolega ,który pisał o negocjowaniu ceny na kempingach węgierskich, nie wie o czym pisze. Na Węgrzech opłaty na kempingach są sztywnie ustalone i nie podlegają żadnym negocjacjom.Zawsze jest wystawiany rachunek z szczegółowym opisem za co płacimy i za ile dni.

Jedyne zniżki to karty CCI itp., ewentualnie obsługa życzliwie policzy np. mały namiot zamiast dużego.

 

 

widzę, że nie wiesz o czym piszesz - zniżki, promocje i inne metody są powszechnie stosowane na większości kempingów 

 jedynie z rachunkami masz rację - wszystko szczegółowo i jazno opisane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@chris_66  myślę ,że dyskusja jest zbędna ,bo ona nic nie wnosi.Wprowadza tylko w błąd tych którzy nie byli na Węgrzech i liczą na jakieś negocjowanie cen na kempingach przy basenach termalnych..Bardzo jestem ciekawy jak to zrobią?. :laugh:

Tak na marginesie dodam nieskromnie ,że wiem dokładnie o czym piszę i zawsze staram się przedstawiać rzetelnie stan rzeczy.

Jeszcze raz ostrzegam wszystkich tych ,którzy liczą na jakieś negocjowanie cen na kempingach.Płacimy wg. cenników na poszczególnych kempingach. :przyczepa: :biwak:Promocja cen to nie negocjacja!

Kolego chris_66 proszę pojedź na Węgry i wynegocjuj dla siebie zniżki cen np,; w Berekfurdo, Cserkeszolo, Bogacs, Bukfurdo,Hegyko,Tiszakecske,Jaszapati,Tiszaujvaros,Miskolc,Hajduszoboszlo,Hajduboszormeny,Kiskunmajsa, Balatonfured,,Budapeszt, Sarvar, Heviz i wielu innych.

Gdy wynegocjujesz zniżki cen to pochwal się tym na Forum .Zyczę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja zawsze ma sens o ile ktoś ma argumenty 

 

@chris_66  myślę ,że dyskusja jest zbędna ,bo ona nic nie wnosi.

 

Kolego chris_66 proszę pojedź na Węgry i wynegocjuj dla siebie zniżki cen np:

 

Berekfurdo - rodzina siedziała dwa tygodnie , ja wpadłem na dzień na start i dzień na koniec - ja plus samochód za darmo 

Cserkeszolo - nic nie dostałem

Bogacs - pierwszy dzień za free

Bukfurdo - 10 dni , policzone za 9 

Hegyko,Tiszakecske,Jaszapati - nic

Tiszaujvaros - nie byłem na kempingu 

Miskolc - tam nie ma kempingu 

Hajduszoboszlo - chyba dodatkowe 10 % minus 

Hajduboszormeny,Kiskunmajsa - nie byłem 

Balatonfured, Balatonlelle - pierwszy dzień za free 

Budapeszt - mam miejscówkę za free

Sarvar - 15 % esktra

Heviz - pierwszy wieczór free, ostatni z możliwością zostawienia zestawu do wieczora 

Gdy wynegocjujesz zniżki cen to pochwal się tym na Forum .Zyczę powodzenia.

 

z ostatnich czterech lat mniej więcej to co mi się zapamiętało z twoich propozycji - komentarze w cytacie

jeszcze bym dodał : Lipot, Papa, Tiszakecske, Tiszaújváros, Zalaegerszeg, Zalakaros i parę innych (Balaton, Eger........)

oczywiście rabaty z karty ACSI prawie wszędzie są honorowane 

 

w razie pytań służę pomocą  :skromny: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Chris-66;

 

- pierwszy dzień pobytu na kempingu zawsze wchodzi w rozliczenie dobowe pobytu i nie jest to jak wymieniasz "za darmo",

-taktowne odwiedziny na kempingu,to nie negocjowanie ceny;

- Kemping Miscolc Tapolca ;

-zniżki cen wg,cennika np. na karty CCI lub ACSI lub promocje to nie negocjonowanie cen;

-cztery ostatnie lata Twoich pobytów na kempingach na Węgrzech naprawdę nie robią na mnie najmniejszego wrażenia bo z wieloletnich doświadczeń wiem dokładnie jak to "negocjowanie " wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Chris-66;

 

- pierwszy dzień pobytu na kempingu zawsze wchodzi w rozliczenie dobowe pobytu i nie jest to jak wymieniasz "za darmo",

-taktowne odwiedziny na kempingu,to nie negocjowanie ceny;

- Kemping Miscolc Tapolca ;  kiedy tam byłeś, bo od kilku lat nie ma tam niczego co się nazywa kempingiem (w 2016 roku nie byłem 

-zniżki cen wg,cennika np. na karty CCI lub ACSI lub promocje to nie negocjonowanie cen;

-cztery ostatnie lata Twoich pobytów na kempingach na Węgrzech naprawdę nie robią na mnie najmniejszego wrażenia bo z wieloletnich doświadczeń wiem dokładnie jak to "negocjowanie " wygląda.

 

nie zgodzę się bo nie muszę, mam swoje doświadczenia i przy nich pozostanę 

 

nie pisałem o negocjowaniu cen tylko o "gratisach" jakie dostawałem od obsługi bez specjalnych nalegań ani próśb

 

zniżki i promocje (11 noc za free itd ) - napisałem , że dostawałem albo nie i co dodatkowo poza konkursem 

 

"taktowne odwiedziny" to trzy noce przespane i trzy doby parkowania samochodu , normalnie zgłoszone w recepcji 

 

Twoje doświadczenia pozostaw dla siebie, bo nie bardzo przystają do rzeczywistości i niewiele mają wspólnego ze stanem faktycznym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na weekend majowy planujemy wyjazd do naszych węgierskich bratanków. Planujemy 2 nocki w Bogaczu oraz 1-2 w Budapeszcie. Jak wygląda sprawa winiety? Warto zawracać sobie głowę jazdą drogami lokalnymi czy stan dróg nie jest za dobry? Chodzi o odcinki Bratysława - Budapeszt - Miszkolc - Koszyce. Na Słowację winietka chyba obowiązkowa bo tam już więcej podjazdów i wolę nie ryzykować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend majowy planujemy wyjazd do naszych węgierskich bratanków. Planujemy 2 nocki w Bogaczu oraz 1-2 w Budapeszcie. Jak wygląda sprawa winiety? Warto zawracać sobie głowę jazdą drogami lokalnymi czy stan dróg nie jest za dobry? Chodzi o odcinki Bratysława - Budapeszt - Miszkolc - Koszyce. Na Słowację winietka chyba obowiązkowa bo tam już więcej podjazdów i wolę nie ryzykować. 

Wykup " winietkę" bez zastanowienia . Drogi równoległe do tej trasy nie są złe , ale nie warto nimi jechać ,bo nie masz za dużo czasu a zdecydowanie dłużej pojedziesz.

 

Twój wybór trasy jest dla mnie nie zrozumiały ,po co jechać okrężną trasą do Bogacsa i Budapesztu jeżeli znacznie krótsza trasa to Chrzanów- Cieszyn lub Bielsko Biała - Zylina-Zwoleń- Salgotarian - Bogacs lub Zwolen -Sahy- Budapeszt.

Moja propozycja drogi jest znacznie krótsza i tańsza ,bo na Węgry nie potrzebujesz  "Winietki".

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa przez Cieszyn i Zwoleń według ViaMichelin oraz GoogleMaps jest kilometrowo bardzo podobna do tej przez Koszyce, a przy tym chyba troszkę wolniejsza. Sam dojazd do Bogacza nie jest problemem, ale późniejszy przejazd do Budapesztu bez winietki droga nr 3 jest dużo wolniejszy niż autostradą wiec chyba niema co kombinować tylko zakupić 10 dniową winietę.   Zainteresowała mnie jeszcze jaskinia Baradla ale nie mogę znaleźć za dużo informacji dotyczących najkrótszej trasy. Chodzi głównie czy na całym odcinku jest oświetlona i czy z małym dzieckiem w bezpieczny sposób można ją zwiedzić.

7993393_mapa.jpg

Edytowane przez bartekprz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baradla SK i Aggtelek H, są dwa wejścia w tą samą jaskinię warto zobaczyć, aggtelekk bardziej, obie ze światłem i łatwe dla dzieci, po węgierskiej stronie kemping pod samą jaskinią.

Zorientuj się w godzinach wejść do obu.

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.