Skocz do zawartości

Obelink- opinia


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ponieważ chciałbym zamówić parę rzeczy na OBELINK - czy ktoś coś już tam zamawiał, czy nie ma problemów z przesyłka, dostawą , jakością itd 

Będę wdzięczny za uwagi .

 

pozdrawiam Ernest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w Obelinku. Przesyłka błyskawiczna. Towar OK. Tu nie mam uwag.

 

Problemem jest coś innego. Zamawiając na stronie internetowej - robisz zakupy z podana ceną w złotówkach! Niestety przy przejściu do zapłaty, cena jest podana w Euro i płacąc, bank przelicza po swoim kursie Euro->Złotówka. U mnie, w zamówieniu na 700 zł (około) różnica wyniosła 60 złotych, oczywiście na moją niekorzyść. Nie ma możliwości płacenia w złotówkach na polskie konto!

Dodatkowo, musisz doliczyć przesyłkę, która wynosi 80 zł (oczywiście znowu przeliczana na Euro i z powrotem na złotówki). 

 

PS. Czy Marcinkowice, to te pod Nowym Sączem ?

Edytowane przez seba222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w Obelinku. Przesyłka błyskawiczna. Towar OK. Tu nie mam uwag.

 

Problemem jest coś innego. Zamawiając na stronie internetowej - robisz zakupy z podana ceną w złotówkach! Niestety przy przejściu do zapłaty, cena jest podana w Euro i płacąc, bank przelicza po swoim kursie Euro->Złotówka. U mnie, w zamówieniu na 700 zł (około) różnica wyniosła 60 złotych, oczywiście na moją niekorzyść. Nie ma możliwości płacenia w złotówkach na polskie konto!

Dodatkowo, musisz doliczyć przesyłkę, która wynosi 80 zł (oczywiście znowu przeliczana na Euro i z powrotem na złotówki). 

 

PS. Czy Marcinkowice, to te pod Nowym Sączem ?

Tak te  koło N.Sącz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ chciałbym zamówić parę rzeczy na OBELINK - czy ktoś coś już tam zamawiał, czy nie ma problemów z przesyłka, dostawą , jakością itd 

Będę wdzięczny za uwagi .

 

pozdrawiam Ernest

 

Czolem Erni,

 

większość koniecznych przyborów tudzież potrzebnego osprzętu kempingowego kupowałem w Obelinku. Osobiście i droga internetowa (bezpłatna wysyłka do Niemiec towaru o wartości powyżej 50 Euro). Ogromny wybór sprzętu markowego i oferowanego pod własnymi markami. Życzliwy, pomocny personel. Kupując przez ich stronę internetowa, po wpłaceniu pieniędzy na podane konto szybka przesyłka dobrze opakowanych przedmiotów. Ceny poszukiwanych przeze mnie przedmiotów niższe niż u konkurencji. 

Generalnie z jakości jestem zadowolony, z wyłączeniem ostatnio zakupionego pokrowca na przyczepę, który nie okazał się nieprzemakalny.

Następne zakupy (bok do markizy) już w planie. Bedzie z Obelinka.

 

 

Z Essen pozdrawia (szczególnie ciepło chodoka z okolic Sącza)

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy konto w    euro  = "0"(zero problemów)

 

Tylko tu nie chodzi o to jaką walutą płacisz. Wejdź na stronę Obelink.pl i znajdź dla przykładu mover prestige:

 

https://www.obelink.eu/mover-prestige.html?category_params=s_company%3D8%26category_id%3D6638

 

Cena jego to 2912,50 zł 

 

Jeżeli zmienisz w prawym górnym rogu z Polski na UE, pokażą się ceny w Euro i co wtedy:

 

Jego cena to 699 Euro x 4,4229 = 3091,61 (cena sprzedaży Euro z www.cinkciarz.pl )

 

Różnica w cenie duża, bo wychodzi mi, że Obelink liczy 4,14 zł / 1 Euro, gdzie cena ta oscyluje już w granicach 4,4. Dla mnie jest to niestety wprowadzanie w błąd, bo albo powinni podawać cenę w złotych, a my płacić w złotych, albo podawać przelicznik aktualny i nie było by przy płaceniu zaskoczenia, albo podawać tylko w Euro.

 

Tak te  koło N.Sącz 

 

No to pozdrów ode mnie chełmiecką ziemię, bo stamtąd i ja pochodzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony obsługą  w Obelink - zamówienie złożone 01.06 a u mnie już 03.06 . Byłem  w lekkim szoku i naprawdę wszystko w niezłej jakości no i super cenie w porównaniu . Oczywiście to nie reklama - tylko opinia zadowolonego klienta - a byłem naprawdę pełny obaw przy zamówieniu  z zagranicy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 lata później...

Witam. Czy ktoś robił zakupy na Obelink.pl w ostatnim czasie? Czy ktoś próbował odesłać wadliwy towar z Obelink na gwarancję/zwrot? Jak to wygląda? Czy jest problem ze zwrotem środków? Jakie są koszty zwrotu? Ma ktoś doświadczenie w tym temacie? Z tego co widzę to sklep z Holandii i tylko tam jest jakiś adres stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżę trochę temat. Uważajcie na ten sklep fakt asortyment mają fajny,wysyłka ekspresowa ale jeśli będziecie chcieli zwrócić towar to zaczynają się schody. Ja tak zamówiłem ścianę do markizy i im zwróciłem czekam już trzy tygodnie na zwrot kasy,po kontakcie wymyślają co chwile inną bajkę to mają błąd wysyłkowy przelewów to znowu że już wysłane są itp itd. Firma nastawiona tylko na zyski a nie na zwroty. Zastanów się dwa razy przed kupnem bo u nich zwroty to fikcja i będziesz miał problem ze zwrotem kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mareklubin59 napisał:

Odświeżę trochę temat. Uważajcie na ten sklep fakt asortyment mają fajny,wysyłka ekspresowa ale jeśli będziecie chcieli zwrócić towar to zaczynają się schody. Ja tak zamówiłem ścianę do markizy i im zwróciłem czekam już trzy tygodnie na zwrot kasy,po kontakcie wymyślają co chwile inną bajkę to mają błąd wysyłkowy przelewów to znowu że już wysłane są itp itd. Firma nastawiona tylko na zyski a nie na zwroty. Zastanów się dwa razy przed kupnem bo u nich zwroty to fikcja i będziesz miał problem ze zwrotem kasy.

Pisz na ich FB , powklejaj wiadomości od nich . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat. Uważajcie na ten sklep fakt asortyment mają fajny,wysyłka ekspresowa ale jeśli będziecie chcieli zwrócić towar to zaczynają się schody. Ja tak zamówiłem ścianę do markizy i im zwróciłem czekam już trzy tygodnie na zwrot kasy,po kontakcie wymyślają co chwile inną bajkę to mają błąd wysyłkowy przelewów to znowu że już wysłane są itp itd. Firma nastawiona tylko na zyski a nie na zwroty. Zastanów się dwa razy przed kupnem bo u nich zwroty to fikcja i będziesz miał problem ze zwrotem kasy.
Nie wiem jaki masz problem. Ja zamówiłem i anulowalem zamówienie. Zadzwoniłem. Porozmawiałem z panią po polsku, i zwrot pieniędzy miałem w zasadzie następnego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.