Skocz do zawartości

Weekendowy "wypad" rodzinny bez przyczepy


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialbym prosic o zasugerowanie gdzie wyjechac na weekend dwie osoby dorosle i dziecko w Polsce w miesiacu lutym 2016?

Jest wiele pieknych miejsc ale jeden weekend mam zaplanowany w Polsce i chcialbym "zaszyc" sie na dwa/trzy dni z rodziną.

Moze jakies SPA, basen termalny? weekend na sportowo? itp? nic mi do glowy ostatnio nie przychodzi? moze to juz SKS  :hmm:

Zasugerujcie/podpowiedzcie cosik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.istebna.org/

 

Wszystkiego po trochu  :]  I na dodatek można zrobić wypad zarówno do CZ jak i do SK  :hmm: Żonie możesz koronkowe stringi w Koniakowie zakupić  :serducha:  :-] A jak jeździsz na nartach, to prosto z pokoju na stok wychodzisz  :jump: Na weekend - polecam  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jężeli chcesz się "zaszyć" to polecam domek http://wradomnie.pl koło Iławy, nad jeziorkiem, własny kort tenisowy, boisko, miejsce na ognisko, bilard, rowerki, kajaki, piękny ogród itp. itd. Domek bardzo komfortowy i ładnie urządzony. Spędziliśmy tam jakieś 2 lata temu święta wielkanocne i było na prawdę super. Obawiam się tylko czy w lutym da się wykorzystać wszystkie jego zalety, my byliśmy jakoś na przełomie marca i kwietnia i było już fajnie ciepło więc ognisko, siatkóweczka, rowerki, spacerki, miód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmut,

 

 a może pensjonat "TORO" w Karpaczu?

Byliśmy tam z rodzina dwa razy. Odpoczęliśmy. Wyspaliśmy się, połaziliśmy a nawet postawiliśmy pierwsze narciarskie kroki na łagodnym pobliskim stoku.

Okoliczne ciekawostki znajdziesz w necie.

 

Może Ustka w dawnym Hotelu "Azoty", obecnie Hotel Ustka? Lasy, morze, wdychanie jodu, masowanie wybranych części ciała, nurzanie się w bagnistej, borowinowej wannie?

Byliśmy tam raz.

 

Góry Sowie? Wycieczki do podziemnych sztolni? Pensjonatu nie podam. Nie bylo tam zbyt fajnie.

 

Chroniczny brak wolnego czasu, nie pozwala nam odwiedzić tych miejsc ponownie...

 

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmut,

 

 a może pensjonat "TORO" w Karpaczu?

Bylismy tam i jest naprawde fajnie. Dzieki za sugestie MaK.

Wybralismy juz i dokonalismy rezerwacji : robimy "wypad" do  Istebnej.

Tamte okolice Najjaśniejszej Rzeczypospolitej zawsze jakoś przejazdem omijamy tym razem chociaz w weekend 4 dni. Bez cepki tym razem.

Mialo byc jak zawsze rodzinnie bez towarzystwa!!!  ale za nami dolaczy "Niemiecki" ogon 4 zalogi.

 

Dziekuje za podpowiedzi wszystkim. :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcialbym prosic o zasugerowanie gdzie wyjechac na weekend dwie osoby dorosle i dziecko w Polsce w miesiacu lutym 2016?

Jest wiele pieknych miejsc ale jeden weekend mam zaplanowany w Polsce i chcialbym "zaszyc" sie na dwa/trzy dni z rodziną.

Moze jakies SPA, basen termalny? weekend na sportowo? itp? nic mi do glowy ostatnio nie przychodzi? moze to juz SKS  :hmm:

Zasugerujcie/podpowiedzcie cosik?

Dawno już nikt tak mnie nie rozbawił tym SKS - em ;  :nono: to jest zwykłe lenistwo ; a co ja już od dawna podwójny dziadek mam zrobić jak Wam młodym już się wydaje , że to SKS  :pad:  Właśnie wróciłem z objazdu w celu wygnania pająków z rur wydechowych Hondy Shadow - Spirit ( babcia na motór jeszcze nie dała się namówić ale wiosną już pośmigamy razem ) LWG i aby do wiosny.

Życzę udanego wypoczynku w PL.

Pozdrowionka :hej:

Edytowane przez janm (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nikt tak mnie nie rozbawił tym SKS - em ;  :nono: to jest zwykłe lenistwo ; 

 

Nie rozumiem. Co Ci przeszkadza, że gość się spytał.  :hmm:  Jak jesteś wiekowym "rockersem" i "easy riderem" to chwała Ci i szacun.  :blagac:  Ale ktoś może lubić jeździć w miejsca "z polecenia", a nie odkrywać nowe lądy  :hmm:  nie każdy jest "Kolumbem"  :nono:

 

Pozdrawiam i szerokości  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Co Ci przeszkadza, że gość się spytał.  :hmm:  Jak jesteś wiekowym "rockersem" i "easy riderem" to chwała Ci i szacun.  :blagac:  Ale ktoś może lubić jeździć w miejsca "z polecenia", a nie odkrywać nowe lądy  :hmm:  nie każdy jest "Kolumbem"  :nono:

 

Pozdrawiam i szerokości  ^_^

  :pad:   Helo Kajetan :brawo: pobudka :skromny: czytamy posty ze zrozumieniem , nie chodziło mi o wyjazd tylko o SKS jak nie łapiesz to już wyjaśniam :

SKS czyli starość ku... starość :laugh:  ( i proszę Cię nie pytaj już o LWG )

Pozdrowionka :hej:

Edytowane przez janm (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :pad:   Helo Kajetan :brawo: pobudka :skromny: czytamy posty ze zrozumieniem , nie chodziło mi o wyjazd tylko o SKS jak nie łapiesz to już wyjaśniam :

SKS czyli starość ku... starość :laugh:  ( i proszę Cię nie pytaj już o LWG )

Pozdrowionka :hej:

 

No dooobra.....wygłupiłem się.....   :pad:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku stycznia byłem w Bukowinie Tatrzańskiej. W tym czasie był tam mróz do -20 st. C. Byłem tam pierwszy raz. Bez cepki. Dla mnie bomba - baseny termalne w Bukowinie i w Białce - super. W Białce chyba ze 20 wyciągów, wypożyczalnie sprzętu. Stoki naśnieżane. trasy biegowe również. Jak masz dość nart, to odpinasz i do basenów na wodne masaże. Duże parkingi, a na nich zauważyłem kilka kamperów. Przyczep nie widziałem. Tylko, że teraz ferie i pewnie tłumy. Do tego wczoraj zaczął wiać halny, to chyba śnieg spłynie. Noclegi prywatnie to koszt ok. 30 - 40 zł/os./dobę, a jest tego sporo. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.