Jump to content

Recommended Posts

Łza Włóczynutka
16 godzin temu, do0h napisał:

Ceny rosły przez ostatni czas, to wina PIS. Teraz ceny spadają, kogo wina

282158_wina-tuska-z-escobaru.jpg

filipert
2 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

Jak widać można sobie ręcznie wygenerować CSV,

Wielkie dzięki :)

Jak zwykle po fakcie sprawa wydaje się banalnie prosta.

Przy okazji wyszło, że tankując za granicą nie chciało mi się przeliczać i pisałem ceny w Euro bo głównie w aplikacji chodziło mi o śledzenie spalania czyli ilość litrów. Tak więc jak ktoś po mnie jechał i sugerował się danymi z fuelio to był zonk.

Łza Włóczynutka

To dobrze podawałeś, on wyśwuietla ceny w walutach lokalnych. To  jest międzynarodowa aplikacja.  Ja też podawałem w euro. Swoją drogą to fuelaio sam jakoś to sobie przelicza do złotówek,  nie pamiętam za bardzo szczegółów:

O, tu widać tankowanie w euro, jest obok kurs po jakim przeliczył i ile wyszło w zł.

Screenshot_2020-02-14-12-26-41-775_com.kajda.fuelio.thumb.jpg.62871d0789615d01e4447b93afc87884.jpg

Edited by Łza Włóczynutka (see edit history)

filipert
2 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

To dobrze podawałeś

Ha! Po Twoim screenie widzę, że to nie ma znaczenia bo

nie mam włączonej lokalizacji GPS dla Fuelio więc moje ceny nigdzie nie są przypisane (no i dlatego się nie przeliczają)

Tomiy

A można ręcznie wklepać cenę na stacji, bez tankowania na niej? Przejeżdżałem dziś koło stacji niedaleko mojego domu, a w apce jest podana tylko cena LPG. Ew jak to zrobić?

A i jak można dodać nową stacje której nie ma w apce?

Edited by Tomiy (see edit history)

witus

4ccb3b40ebef7a96b66558c84cb45dab.jpg

Ceny paliw (oprócz dobrego algorytmu omijania korków, ostrzeżenia o pomiarach prędkości) na trasie naszego przejazdu, pokazuje nawigacja Waze, ułatwia to podjęcie decyzji o wyborze stacji.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Commander

Artur a co to za nawigacja....

PolariS
27 minut temu, Commander napisał:

Przeciez napisał że Waze.  To jest odpowiednik Yanosika 

Suzu4x4
35 minut temu, PolariS napisał:

Przeciez napisał że Waze.  To jest odpowiednik Yanosika 

i należy do googla , więc ciekawi mnie czy go utrzymają bo powoli implantują coraz więcej z jego funkcjonalności do google maps ;)

strus251
W dniu 12.02.2020 o 13:18, kojus napisał:

Fajna apka w tym roku się przyda. Jest coś podobnego na Austrię, Węgry? 

Zerknij na apke DKV. Tam jest chyba cała Europa i możliwość planowana trasy po stacjach itd

OnionSkin

Taka "zabawa" staje się modna: spokoju trochę chca mieć ludzie (a zwłaszcza klasa kończąca lekcje) od aut więc zbierają się w newralgicznym miejscu, włączają "jakieś navi" co przekazuje traffic, siadają sobie gdzieś i nagle aut mniej się robi  bo korek się robi niby wg nawigacji ( nie wiem czy :) czy :( )

witus

Nie lubię janosika, to takie bardziej cywilizowany janosik na bazie map Google z dobrym algorytmem omijania korków. Podobnie jak na Janosiku możesz ostrzegać o policji, dziurach w drodze czy wklepać ceny paliwa, jak masz czas i ochotę. Ostrzega o przekroczeniach prędkości i jest ładna graficznie.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

do0h

@witus a najważniejsze że waze działa za granicą :P pieknie mi pomógł ominąć korki w DE bo zdecydowali się zamknąć autostradę i najważniejsze UK bo tam jazda to masakra. W PL też waze dobrze działa i ma wielu użytkowników, polecam :)

Thomas

Na Śląsku dzisiaj tankowałem ON - 4,79, Jarek wpłacił 500+, od lutego zus+, auto pali 5/100, żyć nie umierać, nigdy więcej tuska