Jump to content
BartoszK

Ferie wzdłuż Bałtyku na parcelach i dziko w bezpiecznych miejscach ...

Recommended Posts

BartoszK

Termin podałem trochę krótszy niż ferii ale można go rozciągnąć np do 27-28.02... w planach mamy jeszcze podjechać do Chochołowa na termy i na Słowację na kilka dni w drodze powrotnej ...

Dokładnie, na razie jestem zadowolony. Jutro będę ogarniał nowe gniazdo 13pin bo stare było zgnite i 7pinowe i nie mam jak odholować czepki po weekendzie 11listopadowym. Trochę jest w necie materiałów(sprzecznych), Bartku ogarniasz może temat? Mogę dzwonić jak będę z tym miał jakiś problem? Jutro chcę podpiąć tylko 7 kabli do nowego gniazda.

Z pinami z "7" idzie tak samo na "13" - jedynka jest jedynka itd...

Stały plus masz wyprowadzony na listwie (plastikowa podłużna we wnęce kola na tylnym pasie - 2 biale przewody po 2,5mm) a plus po stacyjce masz po lewej w bagazniku w zamykanym schowku - będzie opisany "Media Socket" czy jakoś tak - to fabryczne wyprowadzenie pod zmieniarkę i czytnik nawigacji - ma bezpiecznik 15A, wiec spokojnie da rade lub bezpośrednio z akumulatora który masz w bagażniku ...

Jeśli masz fabryczny hak to po lewej we wnęce będziesz miał gniazdo od modułu - zobacz czy nie masz tam możliwości dołożenia przewodów do kostki (ma chyba 16 pinów ale korzystasz tylko z 11 - 2 masy masz z auta - opis będziesz miał na module...

Edited by BartoszK (see edit history)

maciejkos

Napiszę na pw,

Misio

My jak pisałem... raczej w tym roku jeszcze nie będziemy gotowi do takich wypraw :(

Ale pierwsze dwa tygodnie lutego będę nad morzem (ale bardziej wschodnia część) no i niestety nie w wersji karawaningowej... :(

...ale... w przyszłym sezonie zimowym ruszamy nad Bałtyk Osiołkiem :)

BartoszK

Misio, jeśli za rok Cię nie będzie to pożałujesz: -)

mrrruczek2

Misio już żałuje że nie był z nami na ostatnich feriach :)

Misio

:)

O tyle kiepsko że my mamy w innym terminie ferie ale cóż...

BartoszK

Dzisiaj założę temat na 2017 rok. I juz tam będziemy pisać nowe newsy i plany.

mrrruczek2

My też mamy w innym ale dzieciaki dobrze się uczą a tydzień nieobecności nikomu nie zaszkodzi

Misio

My mamy ciut starsze dzieci ;)

Funiaki
W dniu 5.02.2016 o 13:19, Miodzio napisał:

Życie a właściwie kolejka na prom może zweryfikować Wam czasy wycieczki do fortu Gerharda i Muzeum - niestety z Waszymi rejestracjami nie wpuszczą Was na prom z miasta, tylko musicie korzystać z promu na drodze 93 czyli Karsibór. Tu niestety bardzo różnie bywa i można czasami swoje odstać (choć czasami uda się załatwić przeprawę prawie z marszu).

Trzeba wziąć to pod uwagę sztywno planując czasy zwiedzania i dojść. 

Zawsze też pozostaje opcja przeprawy pieszo promem Warszów i spacerek wzdłuż portu, tylko trochę trzeba się tam nadreptać :D

Czy ktoś "pokonywał" ten prom z przyczepą?

Byliśmy na tym promie wiele razy i lubimy Świnoujście, ale jakoś wjazdu i zjazdu z naszą 8 metrową (z hakiem) sobie nie wyobrażam.