Skocz do zawartości

4 osoby w limicie 8 tysiaczków


michalusss

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej niż bakista, która może mieć takie rozwiązanie, zastanawiają mnie przebarwienia w szafkach nad oknem. Zgaduję, że to przednie okno a tam w tym miejscu jest łączenie poszycia i listwa okna jest tam przykręcona do belki, która może ciągnąć wodę przez zużyte uszczelnienie. (przerabiałem to u siebie i dokładnie tak się zaczynały problemy) . Nie przekreślaj jeszcze budy ale koniecznie dokładnie ją sprawdź.

{style_image_url}/attachicon.gif sdfg.jpg

To na 99% nie są przebarwienia tylko takie szczeliny wentylacyjne. Zobacz na ostatnią fotkę, tam widać to dokładniej.

Ja u siebie chyba też takie mam. Teraz nie sprawdzę, bo buda spakowana pod plandeką.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aż tak wysokiego poziomu pewności bym nie dał, ale też stawiam na szczeliny wentylacyjne. Zaś bakista na pewno cieknie (widać plamę za tym zbiornikiem po lewej). Podłoga dziwaczna. Może przekreślać tej przyczepy jeszcze bym nie przekreślał, ale sugeruję duuuużo ostrożności w podejściu do niej.

Edytowane przez Michalc3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga w bakiście jest faktycznie jakaś dziwna. Też mam Chateau tylko model Cantara 908, 3 lata starszą i u mnie podłoga jest ze stalowej kratki co widać dokładnie na poniższej fotce.

 

Tylko jak masz kratke i jedziesz w deszczu to na 100% masz wszystko w schowku mokre.

Moze ta blacha ma właśnie przed tym chronić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak masz kratke i jedziesz w deszczu to na 100% masz wszystko w schowku mokre.

Moze ta blacha ma właśnie przed tym chronić?

Nie jest źle, podłoga leży na dyszlu, a przednia ściana kończy się sporo pod dyszlem. Sprawdziłem to kilka razy, bo w bakiście mam aku i zawsze było sucho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gdybyŚ zdecydował się dołożyć trochę grosza to kupując swoją cepkę tydzień temu w firmie krotocamp z Krakowa oglądałem taką (niskie DMC) i fajny rocznik http://www.krotocamp.pl/index.php/70-caravelair-silver-1998r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam gdybyŚ zdecydował się dołożyć trochę grosza to kupując swoją cepkę tydzień temu w firmie krotocamp z Krakowa oglądałem taką (niskie DMC) i fajny rocznik http://www.krotocamp.pl/index.php/70-caravelair-silver-1998r

 

Całkiem fajna, jednak jak pisałem mamy limit 8 tys. tutaj jest ponad 12. 

Może coś komuś się jeszcze spodobało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam, oglądałem ją dwa tygodnie temu jak byłem w trakcie poszukiwań przyczepy.

Według mnie całkiem fajna, godna uwagi, sam dopuszczałem taką możliwość żeby ją kupić. 

Trochę brudna z zewnątrz ale raczej do umycia porządnym środkiem. Wewnątrz kilka mankamentów które nie spodobały się mojej żonie, np. brak ze dwóch uchwytów w drzwiczkach szafek, jakoś dziwnie spasowane blaty/pokrywy kuchenki i zlewu bo nie leżą równo, fronty mebli i stoły jakieś takie zaniedbane ale raczej do wyczyszczenia jakimś pronto lub czymś podobnym. Dla mnie są to pierdoły które niewielkim nakładem finansowym i poświęceniem troszku czasu da radę je wyprostować. Bardzo dokładnie jej nie obejrzałem bo czas naglił ale w kilka górnych szafek zajrzałem i żadnych zacieków nie zauważyłem. Podejrzanych zapachów również w niej nie było a stała dłużej zamknięta bo było słychać po uszczelkach podczas otwierania drzwi. Jak dla mnie to ten Knausik jest warty obejrzenia, ale dokładnego bo to jednak handlarze. Ważne że zarejestrowana i ubezpieczona bo według Pana który nas oprowadzał to wszystkie przyczepy które sprowadzają to od razu rejestrują i ubezpieczają, więc podczepiać i jechać.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam, oglądałem ją dwa tygodnie temu jak byłem w trakcie poszukiwań przyczepy.

Według mnie całkiem fajna, godna uwagi, sam dopuszczałem taką możliwość żeby ją kupić. 

Trochę brudna z zewnątrz ale raczej do umycia porządnym środkiem. Wewnątrz kilka mankamentów które nie spodobały się mojej żonie, np. brak ze dwóch uchwytów w drzwiczkach szafek, jakoś dziwnie spasowane blaty/pokrywy kuchenki i zlewu bo nie leżą równo, fronty mebli i stoły jakieś takie zaniedbane ale raczej do wyczyszczenia jakimś pronto lub czymś podobnym. Dla mnie są to pierdoły które niewielkim nakładem finansowym i poświęceniem troszku czasu da radę je wyprostować. Bardzo dokładnie jej nie obejrzałem bo czas naglił ale w kilka górnych szafek zajrzałem i żadnych zacieków nie zauważyłem. Podejrzanych zapachów również w niej nie było a stała dłużej zamknięta bo było słychać po uszczelkach podczas otwierania drzwi. Jak dla mnie to ten Knausik jest warty obejrzenia, ale dokładnego bo to jednak handlarze. Ważne że zarejestrowana i ubezpieczona bo według Pana który nas oprowadzał to wszystkie przyczepy które sprowadzają to od razu rejestrują i ubezpieczają, więc podczepiać i jechać.

Powodzenia.

 

A widziałeś tą plamę przed lodówką ( foto gdy jest otwarta ) badałeś temat ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem na plamę uwagi, jakoś nie rzuciła mi się w oczy, a może już jej nie było, i nawet moja żonka nic o plamie nie wspomniała. Przyznam szczerze że skupiłem się na oglądaniu mebli, łóżek, łazienki i wnętrz szafek. Dodam jeszcze że pokrowce poduszek łóżka też raczej przydałoby się wyprać. 

Jedź obadaj po swojemu, daleko nie masz, ja jechałem 110km do Kutna i ten komis akurat miałem po drodze więc zajrzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak, w papiery nie zaglądałem. Ja szukałem do 1100kg i Pan z firmy powiedział że ta ma 1000kg.

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.