Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Yhy... Prędzej Niedźwiady będą na globusie. Sikora jest fajny, ale nawet z jesiennym mógłby być kłopot. Pomijam już toalety, ale dogodnoś dojazdu z każdego miejsca w kraju mogła by sprawić, że ilość załóg była by zbyt duża jak na możliwośći tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale u Sikory jest jeszcze sporo miejsca od wjazdu ,a nie tylko to główne miejsce.Ale jakby było ponad 100 załóg to by wymiękł :hmm::miga::blagac:  ,a może tak być ,bo termin fajny .

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam przyczepy i przyjade z namiotem ooo i tak to !! pfffff....co to za maniana ze nie ma jeszcze miejsca zlotu wiosennego?!?! yyyy...jak tak dalej pojdzie to kupuje bilety na Hansa Zimmera i jade do Lodzi na koncert 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czytacie trochę czy tylko udajecie? Sorry, ale już kilka razy było pisane, że zlot majowy organizowany jest w "centrum" aby każdy miał tak samo daleko ;).

A Wy tu wyskakujecie z Karpaczem i popieracie go.

Albo nie czytacie albo z geografią Polski u Was słabo skoro Karpacz ma być w "Centrum" ;).

czepiasz się :]

 

a ja słyszałem o tym i nawet ttak tłumaczyłem aby wszyscy mieli podobnie, zresztą wiadomo że nikt nie przyjedzie 700 km na trzy dni

Edytowane przez salaj (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.