Skocz do zawartości

Bagażnik na hak do transportu rowerów


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to nie była hucznie zapowiadana zmiana w prawie, która miała wprowadzać trzecią tablicę, ale ostatecznie nie doczekaliśmy się tej zmiany.

 

A wracając do tematu tego wątku - ja także polecam platformę. Mam platformę na 3 rowery produkcji inter pack i jestem bardzo zadowolony. Rowery są stabilne, autem nie buja. Ponadto w platformę jest wkomponowana listwa ze światłami i tablicą rejestracyjną.

Wiem, że w przypadku bagażników nożycowych konieczna jest dodatkowa listwa z tablicą i światłami (oczywiście jeśli rowery zasłaniają je, ale w większości aut osobowych tak właśnie będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mógłbyś podać szczegóły ? Śledzę procedury wprowadzenia trzeciej tablicy , ale jakoś mi umknęło. Przed wyborami zajmowało się tym Ministerstwo infrastruktury i przepis miał być nawet przed wakacjami , ale z tego co wiem to nie zdążyli.

Rzeczywiście. MI rozesłało projekt rozporządzenia do urzędów, nawet już z cenami i nie zostało to ogłoszone w DU, więc ... nie obowiązuje. 

W zeszłym roku rozmawiałem z Naczelnikiem naszego WK i mówił. że to kwestia tygodni... byłem, więc pewny, że to zostało wprowadzone

Możemy mieć tylko nadzieję, że teraz inne ważniejsze rzeczy nie przeszkodzą w końcu w opublikowaniu tego rozporządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami bagażnika  :]

Obdzwoniłem sprzedawców z nowymi bagażnikami - drogo jak cholerka   :oslabiony: ,byłem w paru miejscach w okolicy w celu porównania

jakości wiodących firm z resztą świata i doszedłem do wniosku że szkoda przepłacac za oryginalny znaczek- to jest tylko bagażnik :skromny:  

Ludzie też zmieniają fajne bagażniki na większe i w związku z tym można trafic na okazję.

Naszą okazją jest bagaj z sieci Norauto Rapidbike 2P 2letni z fakturą zakupu 699.99zł kupiony za 375zł  :yay:

Uwierzcie że jest konstrukcyjnie doskonały,na haku zamykany,łamany do tyłu i w ogóle solidny.Zobaczcie sami !

 

 

post-1817-0-94292400-1450439072_thumb.jpg

post-1817-0-33017000-1450440104_thumb.jpg

post-1817-0-99772300-1450440178_thumb.jpg

post-1817-0-72478600-1450440234_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super decyzja!

Cieszę się, że się udało.

Pozdrawiam.

 

Dzięki :przytul:   Jeszcze jakąś damską pelisę na podróże w strugach deszczu - żeby rowerków nie zafajdac wirami mazi z wodą - skroimy i będzie gitarrra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuli Jurek i Benia definitywnie idą w "przełaje" - nowe auto jest, przyczepa out, rowery są, namiot jest... tylko nie ma czasu jezdzic ;-)

 

Jesteśmy 'śmiertelnie' i nie uleczalnie zarażeni karawaningiem,przez te wszystkie lata posiedliśmy wiedzę jak to sobie zorganizowac 'bez przyczepy' i od przyszłego sezonu który się dla nas zacznie od wiosny zaczynamy nową przygodę  :]

Drogi Bartku,wnuki co raz większe więc i czasu będzie więcej  :]  he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, w rachubę u mnie wchodzi tylko marzec i początek kwietnia bo później juz napięty repertuar...

 

Będzie ładny kwiecień to wrócimy do tematu  :]

 

 

Powiem Ci Jureczku ze bagazniczek piekny znalazles taki by mi sie tez przydał ale coz ja musze szukac dalej

 

Jarku,jak wspomniałem bywają okazje ale trzeba posiedziec i śledzic świerzynki z olx np.

 

 

Jarek jak dobrze zapłacisz to Jurek ci będzie pozyczal

 

Tak,a Ty będziesz jemu ten bagażnik podrzucał z Bierunia do Warszawy  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszy i lżejszy,w mojej instrukcji podają wagę samego bagażnika 12.8kg w tym który znalazłeś  waga pustego 9.6kg

Widac na oko że jest więcej plastiku  stąd ta różnica chyba. Napewno ważnym jest odchudzic nasze pojazdy,ja zdemontowałem dodatkowy rząd dwóch siedzeń w bagażniku outlandera i nie przypuszczałem że to ustrojstwo tyle waży,no chyba z 40kg  :hmm: 

Przed każdym wyjazdem karawaningowym będę jeszcze demontował tylne kompletne siedzenia - tył będzie lekko zabudowany - więc znowu będzie odchudzone. Już nie wspomnę o przymusowym wypróżnianiu i cieńkim śniadanku przed wyjazdem - ale o tym Bernadka jeszcze nie wie  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.