Jump to content
seba75

proszę o ocenę Knaus Sudwind 550 FSK brodzik

Recommended Posts

seba75

Witam

Przymierzam się do zakupu tej przyczepy:

http://otomoto.pl/oferta/knaus-sdwind-550-fsk-przedsionek-isabella-piekarnik-mover-akumulator-zelowy-ID6y5jsl.html#4b44bce962

Stoi w Pro-Campie we Wrocławiu.Dostałem od nich dodatkowe zdjęcia i martwi mnie uszczelnienie brodzika.

Na zdjęciu poniżej widać silikon w narożniku i wzdłuż ścianki.Brodzik nie przylega równo do ściany.

Czy może być to oznaka jakiejś przygody?Jak sprawdzić czy podłoga pod brodzikiem nie jest spuchnięta?post-16518-0-84899600-1448549023_thumb.jpg

Edited by seba75 (see edit history)

Kamil_K

Faktycznie warto się temu przyjrzeć ... ale w praktyce ktoś mógł to poprostu uszczelnić bo w tych miejscach budki często mają "szczeliny" ...

Pierwszy rzut oka budka wygląda świetnie ... dla mnie Pro-Camp to drugi koniec Wrocławia i w najbliższych dniach nie dam rady podjechac ale jeśli jeszcze nie kupujesz to ustalimy na PW i w miare mozliwości może uda mi sie w końcu tam  podjechać.

Edited by Kamil_K (see edit history)

seba75

Zdecydowałem że pojadę w sobotę i sam obejrzę.Martwi mnie tylko czy te Knausy po prostu tak mają że jest szpara między brodzikiem a ścianą?

Może ktoś z forumowiczów ma Knausa o podobnym rozkładzie i pomoże?

Ir & Ed

Zdecydowałem że pojadę w sobotę i sam obejrzę.Martwi mnie tylko czy te Knausy po prostu tak mają że jest szpara między brodzikiem a ścianą?

Może ktoś z forumowiczów ma Knausa o podobnym rozkładzie i pomoże?

@seba75

Po drodze zajedż i zerknij na    podobną przyczepę   =  porozmawiaj ! dowiesz się więcej...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edited by ired (see edit history)

NOBOCAMP

Przyczepa z Poznania stoi we Wrocławiu a z Wrocławia w Kutnie ...się pomieszało :] ale nie o tym miałem napisać.

Jeśli pojedziesz do Wrocka to zabierz drabinkę...na zdjęciu od tyłu widać wgniecenie na zaobleniu dachu ,warto zobaczyć czy góra nie kryje innych niespodzianek przy których brodzik to "Pan Pikuś" :hmm:

seba75

Zadzwonię tam po zdjęcia brodzika.Dzięki za pomoc

@seba75

Po drodze zajedż i zerknij na podobną przyczepę = porozmawiaj ! dowiesz się więcej...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Ir & Ed

@seba75

Przyczepa naszego sąsiada z tegorocznego wyjazdu...

Po lewej stronie w łazience taki luz, po prawej stronie spasowane jest  ciasno.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edited by ired (see edit history)

seba75

Dzięki.Czyli mogło tak się przesunąć przy przejazdach.

kmtaxi

Niestety, fabrycznie brodzik jest mocowany na taśmę dwustronnie przylepną na podłodze i czasami krawędziowe mocowanie przy wejściu. Ma prawo się to po wieloletnim użytkowaniu rozjechać, a silikon nigdy nie będzie trzymał mocno, gdy się coś przemieszcza.

seba75

Dziękuję wszystkim za pomoc.Stałem się szczęśliwym posiadaczem Knausa 550 FSK. Do zobaczenia na Polarisie w Chałupach