Skocz do zawartości

Co Zabrać na Zlot w Sandomierzu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Przyznam się. Robiłem dzisiaj grila. Sam go rozpaliłem, sam mięcho na niego ponakładałem, ale do decyzji czy ono już nadaje się do spożycia potrzebowałem jednak pomocy mojej połówki ( żeby nie było niedomówień mówię o żonie :przyczepa: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra. Przyznam się. Robiłem dzisiaj grila. Sam go rozpaliłem, sam mięcho na niego ponakładałem, ale do decyzji czy ono już nadaje się do spożycia potrzebowałem jednak pomocy mojej połówki ( żeby nie było niedomówień mówię o żonie :-] )

 

ojoj a ja tez wczorach po targach EXPO zrobiłem grilla, ale niestety tylko elektrycznego w mieszkaniu na balkonie, ale za to sasiedzi mnie przeklinali ze takie smaki im robie... :przyczepa::):hej::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem grilla, ale niestety tylko elektrycznego w mieszkaniu na balkonie
Ja też zawsze robię grila na balkonie, ale mam to dobrze, że mieszkam na ostatnim piętrze, więc nikomu nie dymię. A grila robię takiego normalnego , z węglem :przyczepa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lalalala a ja juz zdrowszy wiec juz sie zaczynam cieszyc dodatkowo juz mam urlop wiec siedze i obmyslam co by tu zbroic :przyczepa: kurde pogode ogladalem wczoraj cholera cos ma padac wrrrrrrrrrr niefajnie oby sie mylili...jednak chyba sie zdecydujemy na pokoj tam...bo namiot jak jest zimno w nocy i do tego pada nie jest najlepszym wyjsciem chyba...co ja zreszta gadam slonce bedzie jak cholera!!! upaly!! i wogole kapiele w rzece :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lalalala a ja juz zdrowszy wiec juz sie zaczynam cieszyc dodatkowo juz mam urlop wiec siedze i obmyslam co by tu zbroic :hej: kurde pogode ogladalem wczoraj cholera cos ma padac wrrrrrrrrrr niefajnie oby sie mylili...jednak chyba sie zdecydujemy na pokoj tam...bo namiot jak jest zimno w nocy i do tego pada nie jest najlepszym wyjsciem chyba...co ja zreszta gadam slonce bedzie jak cholera!!! upaly!! i wogole kapiele w rzece :-]

 

no i takiej wersji sie trzymaj :przyczepa: pogoda bedzie Rysiaczek przecie zamawiał :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda bedzie Rysiaczek przecie zamawiał

 

 

Toż Rysiak będzie balonem latał i chmury rozganiał jakby jakieś nadciągnęły :przyczepa:

 

Wracając do tematu: mam już linę do przeciągania (ok 20m), mam piłkę do nogi i siatki, boule, jutro jadę na działkę po ringo (o ile jest kompletne bo nigdy nie rozkładałem), no i chyba wszystko co miałem... jak coś się przypomni to dobiore :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balonem to Wy latać będziecie a ja będę robił fotki ! ....Godzina ,,0,, Już blisko Jestem zapakowany na full. Na noc zostawiłem włączone lampki na przyczepce . Sąsiedzi znów się będą całą noc modlili za moją duszę ! :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balonem to Wy latać będziecie a ja będę robił fotki ! ....Godzina ,,0,, Już blisko Jestem zapakowany na full. Na noc zostawiłem włączone lampki na przyczepce . Sąsiedzi znów się będą całą noc modlili za moją duszę ! :przyczepa:

 

to pewnie mysla ze wywołujesz jakieś istoty poza ziemskie żeby Cie zabrały ...hehe na zlot :-]:hej::hop1:

 

fajowych musisz miec sasiadów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordeczke a ja zaraz ruszam na Auchany, Carrefoury i inne Decathlony bo se musze kupic jakies siedzonka biwakowe :ok:) dwa....habanine na grilla czy ognicho to juz na miejscu nie??bo jakby jak nie mam przyczepki to nie mam i lodowki hiheheh...powiedzcie mi czy w srode wieczorem planowany jest grill jakis to kupie moze pare kawalkow miecha :ok: a dwa...stanalem wczoraj posrodku sklepu i jak zaczalem myslec co mam kupic to wyszedlem ze sklepu nie kupujac praktycznie nic bo zglupialem zwyczajnie i nie wiem co nalezy kupic :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro wieczorem planowane jest ognisko badz grill??? pytam bo nie wiem czy mam wiesc miecho/kielbase z domu juz :ok: kurna w wawie dzis jakos chlodno :/ z Kasia gadalismy i chyba jednak na pokoj sie zdecydujemy choc na wszelaki wypadek namiot i tak wezme :ok: nie no urlop mam juz i siedze w domu...normalnie sajgon zamiast juz wyjezdzac do Sandomierza :ok: no ale Katarzyna w pracy tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, luzik chłopie :ok: Bez paniki, sam na zlocie nie będziesz. Robimy wspólną biesiadę, każdy daje co ma i każdy je to na co ma ochotę a nie koniecznie to co przywiózł. Jak znam życie to i tak żarcia będzie za dużo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne....narazie grillowa kaszanke zakupilem.....ale wiesz chodzi o to ze ja bez przyczepki wiec i nie mam lodowki....i teraz pytanie czy jak bedzie grill to biore habanine a jak nie bedzie to lepiej odpuscic bo wtedy wole kupic na miejscu swieza i doprawic prawda?? zakupione juz przyprawy wiec bedzie zlo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.