Skocz do zawartości

Co Zabrać na Zlot w Sandomierzu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zabieram duuużego gastronomicznego grila,3 halogeny+okablowanie,kuchenkę do zrobienia stanowiska z kawą i herbatą.mam zamiar zabrać ponton z silnikiem i o ile będzie czas trochę popływać

 

to bedzie prawdziwy festyn oojjj, kiełbaski, muzyka , zabawy sportowe...sie bedzie działo... :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Koliber llll "mam zamiar zabrać ponton z silnikiem i o ile będzie czas trochę popływać" ,tak w tej fontannie na terenie ośrodka!

 

no w kółko ...jak sie zakręci w głowie , to zmiana kierunku :ok::ok::ok: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Koliber llll "mam zamiar zabrać ponton z silnikiem i o ile będzie czas trochę popływać" ,tak w tej fontannie na terenie ośrodka!

 

 

To ja wezme swój i będziemy ganiać się dookoła :ok:

 

PS. Ale może lepiej na wiosłach pływajmy, bo z silnikiem wyrżniemy w brzeg jak nic :ok: Z drugiej strony - jest ryzyko jest zabawa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, Fajnie, to zarezerwuj dla mnie 1 szt. :ok: Ale jeszcze poszukam, może się znajdzie :ok:

 

OK masz jak w banku ...to juz nie zukaj , tylko domek szuru buru i co widziamy sie w sandomierzu...chyba ze sie spotkamy na trasie do Sandomierza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.