Skocz do zawartości

Papier do toalet chemicznych


Waldemar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja używam Velvet, i nie ma problemu, grubsza Mola ma tendencje do zapychania wylewu i trzeba kilka razy płukać zanim wypadnie :) Takie ot doświadczenie życiowe :)

Bartosz dobrze prawi. Raz miałem taki przypadek, że niestety jakoś zabrakło 100% celulozy i moje Panie na kilka "posiedzeń rządu" wzięły grubszy (wielowarstwowy, chyba trzywarstwowy) z samochodu. Oj, ile ja się napłukałem, to tylko ja wiem. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego roku używałem papieru regina zdał egzamin znakomicie problemu z wylaniem :szamba:  :] nie było najmniejszego polecam na co przepłacać :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm: papier do d00py jak wino, kupujemy tylko dobre roczniki , niech poleży i nabierze wartości  :foch:

 

:fuck:

O matko - chłopie opanuj się, następnym razem zanim cokolwiek napiszesz zastanów się, czy Twoja pisanina jest na pewno potrzebna osobom obserwującym ten post, oraz osobie która go założyła. Jeśli już musisz napisać cokolwiek, to znajdź np. na onecie otwartą dyskusję o "dupie maryni" i tam bryluj, bo tutaj Twoje odpowiedzi nic konstruktywnego nie wnoszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko - chłopie opanuj się, następnym razem zanim cokolwiek napiszesz zastanów się, czy Twoja pisanina jest na pewno potrzebna osobom obserwującym ten post, oraz osobie która go założyła. Jeśli już musisz napisać cokolwiek, to znajdź np. na onecie otwartą dyskusję o "dupie maryni" i tam bryluj, bo tutaj Twoje odpowiedzi nic konstruktywnego nie wnoszą

 

rozumiem, że informacja o zakupie dzisiaj papieru w markecie "Piotr i Paweł" jest kluczowa jeśli chodzi o zastosowanie go na wiosnę w wytarcia tyłka  :blagac:  :ee:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim krasomówczym forumowiczom jak chris_66 nie chce się odpisywać na forum. Kolega napisał w tym temacie 5 odpowiedzi, z czego żadnej na temat, który brzmiał: czy normalny papier skłądający się w 100% z celulozy nadaje się do toalet turystycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje, kupiłem dziś rumiankowy w "Piotr i Paweł" dla nich robiony, ma w opisie 100% celulozy - myślę że się sprawdzi, niestety dowiem sie dopiero na wiosnę.

 

Pozdrawiam

No to Ci wkleję fotkę papieru który kupuje, żaden zapachowy ani luksusowy po prostu najtańszy z makulatury.

No i widzę że do wpisów chrisa podchodzicie za poważnie   :]

post-7306-0-09547000-1444862585_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz pisalem ale napisze raz jeszcze ;)

Papier z Biedronki (Symfonia), rowniez daje rade.

Jest 100% celulozy a Biedronki sa juz chyba wszedzie :).

Nie mniej kazdy inny tez bedzie pewnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że informacja o zakupie dzisiaj papieru w markecie "Piotr i Paweł" jest kluczowa jeśli chodzi o zastosowanie go na wiosnę w wytarcia tyłka  :blagac:  :ee:

Aby nie "karmić trolla" postanowiłem zakończyć moją aktywność w tym temacie - to jest ostatni wpis. Wszystkim, którzy pomogli jeszcze raz dziękuję i ufam że odpowiedzi te pomogą nie tylko mnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat nabrał tak poważnego charakteru to nie pozostaje nic innego jak tylko potwierdzić. Co prawda tylko jeden sezon jeżdżę z kibelkiem ale kilkanaście razy go opróżniałem i nigdy nie było kłopotu, a używam zawsze papieru 100% celulozy. Nie jestem w stanie powiedzieć jakiej marki, bo nawet nie zwracałem na to uwagi. Najtańszy celulozowy.

A skoro już tak poważnie temat analizujemy to zastanawiam się jaki wpływ na upłynnienie papieru ma zastosowana chemia. Być może, że ten sam papier w różnych płynach będzie różnie się rozwadniał. Ja używałem zamiennie płynu firmy Enders oraz tabletek Tornado. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.