Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale mam nadzieje że wszystko jest ok z okiem?

 

 Na szczęście tak. Niezawodna Ciocia :blagac: z towarzyszącego nam zestawu miała wodę w sprayu i szybko go wypłukała, choć trochę krwi popłynęło :look:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęło parę dni  i cisza w temacie, a jestem ciekawy jak postępy w naprawie :przyczepa:

 

O to trzeba pytać Andrzeja :) Przyczepa miała w tych dniach wjechać pod dach, żeby można było ją bezpiecznie rozbierać . Ja tam na Andrzeja nie naciskam, bo sam siebie nie przeskoczy. Jedno musi skończyć, żeby zacząć drugie  :niewiem:  Ale myślę, że w tym tygodniu do niego zadzwonię  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęło parę dni  i cisza w temacie, a jestem ciekawy jak postępy w naprawie :przyczepa:

 

No więc stało się. Buda wjechała na warsztat do Andrzeja: :yay:

 

post-9355-0-98057300-1445975330_thumb.jpg

 

Jak na jeden dzień pracy, to myślę, że odwalił kawał roboty:

 

post-9355-0-01404000-1445975383_thumb.jpgpost-9355-0-76024800-1445975392_thumb.jpgpost-9355-0-56049400-1445975404_thumb.jpg

 

Oczywiście wyszedł kwiatek, w postaci zamaskowanej naprawy i lekko podgniwającego już lewego rogu, o czym nie miałem pojęcia....  :look:

post-9355-0-35741400-1445975495_thumb.jpgpost-9355-0-30243600-1445975512_thumb.jpg

 

Wymontowana jest też już lewa część ramy - ta wygięta/skręcona w czasie wypadku:

 

post-9355-0-17290500-1445975572_thumb.jpg

 

To pierwszy serwis foto, jaki dostałem od Andrzeja. Przyznam, że z niecierpliwością czekam na kolejne  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko :look: :look: :o :o :(  :(

 

Ja tam się spodziewałem takiej rozbiórki :)

 

 

Oto kilka dodatkowych zdjęć:

 

post-9355-0-00517600-1446189197_thumb.jpgpost-9355-0-92174500-1446189199_thumb.jpgpost-9355-0-94958800-1446189201_thumb.jpg

 

A tu rodzynek - poprzednia naprawa - o której do czasu rozpoczęcia obecnej, nie miałem pojęcia - :pad: wykonana przy pomocy wkrętów, bez żadnego zabezpieczenia klejem, silikonem czy cokolwiek .... Wygląda na to, że jednak czasem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - gnicie konstrukcji było zdaje się tylko kwestią czasu....  :hmm:

 

post-9355-0-56935400-1446189390_thumb.jpg

 

 

Czekamy na dalszy serwis foto :)  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej się rozbierze, tym lepiej się poskłada...

Już widziałem moją przyczepę, mojego kamperka też (chociaż w nim to bez "paniki")... o nie swoich nie wspomnę...

I śmiem twierdzić, iż przyczepka Kajetana będzie lepsza niż nie jedna 2-5letnia...

Oczywiście też czekam na efekty remontów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeciez widac ze tragedi nie ma a do tego nie jest to budka z 2013 roku, wiec z tym spadkiem wartosci to nie przesadzajmy bo:

a) Kajtek robi dla siebie na najblizsze lata

B) za te kilka lat w metryce i tak juz nie bedzie lepiej.

 

Przeciez budka to nie wino aby na wartosci zyskiwalo.

Teraz przynajmniej bedzie mogl powiedziec ze wie co ma.

Prace podjete wiec juz chyba za pozno na lamenty innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero początek 

 

od razu   będą zmiany     bo  kilka  błędów   już  wyłapałem   nie wiem czy to  fabrycznych  czy  poprzedniej  naprawy    no ale  to juz  kajetan  ma  wgląd  foto  w  sytuacje  


Matko bosko :look: :look: :o :o :(  :(

 

no to nie wiem  co  będzie  jak   pokazą sie fotki  z  prac  bocznej ściany  lewej   :]

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeciez widac ze tragedi nie ma a do tego nie jest to budka z 2013 roku, wiec z tym spadkiem wartosci to nie przesadzajmy bo:

a) Kajtek robi dla siebie na najblizsze lata

B) za te kilka lat w metryce i tak juz nie bedzie lepiej.

 

Przeciez budka to nie wino aby na wartosci zyskiwalo.

Teraz przynajmniej bedzie mogl powiedziec ze wie co ma.

Prace podjete wiec juz chyba za pozno na lamenty innych.

Kolego, ja bez tak wielkiej odbudowy mogę powiedziec co mam- to nie argument. Ponadto p. Andrze j- chylę czoło - zapowiedział, że to dopiero poczatek. Czy to smutne proroctwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.