Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu 2015 -kemping Wisła Jonidło w terminie 09.10-11.10.2015r.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można jeszcze się dopisać do listy "obecności"?

Proszę o dopisanie nas 2 osoby + pies. Czy pies odpłatnie bo w cenniku nie widzę pozycji?

Czy cena za pobyt była negocjowana czy wg ogólnego cennika?  Dla nas 2 osoby + przyczepa + samochód + daszek + prąd wychodzi tak jak w cenniku kempingu czyli też 50 zł/doba. Pytam tak z ciekawości. Pozdrawiam,

Ustalona cena za zestaw  to :

samochód +przyczepa z przedsionkiem ( lub kamper)  + 2 osoby  =40zł + prąd 10 zł (można bez ) ,co daje nam 50 zł za dobę

( lub opcjonalnie :40 zł bez prądu,chyba ,że ktoś będzie solo i bez prądu -to 30 zł zestaw )

WAŻNE:  cena  50 zł za dobę -niezależnie od ilości osób ,które przyjadą danym zestawem,czyli opłaca się przyjechać całymi rodzinkami :)

info z pierwszego postu

 

co do psa znalazłam tylko informację o pobycie psa w pokojach ....jedyne 30 zł za dobę :)

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cena  50 zł za dobę -niezależnie od ilości osób i  chyba niezleżnie czy z przedsionkiem czy bez ( to już musi głównodowodzacy się wypowiedzieć)

bez prądu 40 zł  tak to chyba było ustalane z właścicielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena  50 zł za dobę -niezależnie od ilości osób i  chyba niezleżnie czy z przedsionkiem czy bez ( to już musi głównodowodzacy się wypowiedzieć)

bez prądu 40 zł  tak to chyba było ustalane z właścicielem

Fruzia dobrze prawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można się zapisać??

Już dopisuję :)

 

 

 

Pozostał nam jeden dzień do zlotu  :miga: :miga: :miga:

 

Proszę się pakować i szykować coś dobrego  na wspólne biesiadowanie :

 

Lista potraw:

 

1.Belmondo - sałatka ( szynka,ser,seler,ananas), śledź w oleju ,mufinki -babeczki   :)

2.Romek Maz- sałatka ?, ogórki kiszone swojskie

3. Fruzia- "coś wymyślę ale jeszcze nie wiem co najprawdopodobniej jakąś sałatkę z sałaty   :]  tak do grilla "

4. Mateo 77- na ciepło - ala bigos - kapusta, boczek, pieczarki, cebula, ..... , przyprawy.

5. Baraka- "ja myślę o sałatce śledziowej, dobra na wszystko " :slina:   :slina:   :slina: .

6. Gregorov - smalec, pieczywo, ogórki, coś tam jeszcze (zagrycha )

7. Marko 6- obiecał mi ,że z pustymi rękoma nie przyjdzie   :yes:

8.

 

 

Kto jeszcze drzewo może przywieźć ?

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa naklejek wygląda tak.

Mam dwie wiadomości złą i dobrą.

Zła jest taka, że nasz dotychczasowy wykonawca w tym terminie nie da rady.

Jest też dobra. 

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli i poczta nie zawiedzie do piątku do południa.

To nalepki będą na spotkaniu.

Jeśli się wszystko uda to zdradzę komu oprócz Tomka- projekt.

Będziemy mogli podziękować. Chodzi o wykonanie.

A jeśli się nie uda to trudno - porażka ma z reguły jednego ojca.

Nalepek ma być 20 szt, mała też będzie.

Jedna z urzędu należeć będzie do Tomka.  Jak by miało braknąć to podzielę się swoimi.

Więc zostaną  jeszcze 4 na wypadek niespodziewanych gości.

 

Poczta stanęła na wysokości zadania i nalepki są już u mnie.

Teraz mogę już oficjalnie podziękować Naszemu koledze - Jarobaro

To właśnie Jarek podjął się wyzwania aby w trybie awaryjnym zrobić nalepki i posłać je do mnie.

Troszkę było stresu czy dotrą na czas, widać los nam sprzyja.

Jarek, dzięki za wykonanie  :thank:  Tomek o Twoim wkładzie też będziemy pamiętać :yes:  :yes:

Jak się spotkamy to zapraszam  :drink:  :drink:  :drink:  :drink:  :drink:

Nalepek jest więcej niż było założone, więc dla każdego chętnego spokojnie wystarczy.

A co zostanie, to okleimy nimi plecy Belmonda.  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tak tylko cichutko tutaj wspomnieć, że nie podjął się projektu nikt inny, jak tylko Cezar, więc proszę tutaj skromnie nie gadać, że "wkład jest znikomy". Bez tej znikomości nie byłoby naklejek. Więc proszę przyjąć podziękowania i nie dyskutować ;) Dzięki piękne :) Oczywiście dla Jarobaro również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy oczywiście wykonawcy naklejek ,czyli Jarobaro  :yes:

 

UWAGA :

 

Wystąpią utrudnienia z dojazdem do kempingu w dniu jutrzejszym i wyjazdem z kempingu w sobotę   :(

 

W dniu jutrzejszym,tj. w piątek 09.10.2015r proszę docierać do kempingu droga od strony Ustronia.Droga od  strony Szczyrku ,od dzielnicy Kolonia będzie miała zamknięte obydwa pasy ruchu-wymiana asfaltu.

W sobotę natomiast w godz. 07.00  do 17.00  nie będzie wyjazdu z kempingu w stronę centrum i Ustronia .

Po przyjeździe na kemping proszę uregulować płatność za pobyt w recepcji hotelu,gdzie będzie lista uczestników lub zgłosić się do mnie i zapłacimy za grupę  całościowo ,a każda z załóg otrzyma swój paragon za pobyt.

Jeżeli któraś z załóg nie będzie korzystała z podłączenia do prądu to proszę zaczekać na mnie ,by Was nie skasowali na recepcji  po 50 zł za dobę ,bo tak było ustalone dla całości.

Ceny noclegu  w hotelu również podlegają negocjacji,więc proszę by nie być wyrywnym tylko skontaktować się na miejscu ze mną lub Marko 6,który przyjedzie wcześniej .

Dla ułatwienia ,kto nie zna   Marko 6 to będzie taki pan ,który ma oklejoną tylną część przyczepy ,a obok niej rozstawi jutro wielki stragan z nalepkami  dla turystów w Wiśle :] :] :] Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

UWAGA :

 

Wystąpią utrudnienia z dojazdem do kempingu w dniu jutrzejszym i wyjazdem z kempingu w sobotę   :(

 

W dniu jutrzejszym,tj. w piątek 09.10.2015r proszę docierać do kempingu droga od strony Ustronia.Droga od  strony Szczyrku ,od dzielnicy Kolonia będzie miała zamknięte obydwa pasy ruchu-wymiana asfaltu.

W sobotę natomiast w godz. 07.00  do 17.00  nie będzie wyjazdu z kempingu w stronę centrum i Ustronia .

wrzucił byś jakąś mapkę bo my jedziemy na nawigcje i nazwy ulic czy dzielnic nic mi nie mówią ....DZIEKUJĘ

za wykonanie naklejek dziekuję wszyskim i każdemu z osobna WIELKIE DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.